Vietējās ziņas

 • Pērc mašīnu tagad, atmaksā kredītu vēlāk!

  Foto: Pixabay.com

  Mašīnu iegāde ir ļoti populāra mūsdienās, tāpēc ir svarīgi to noorganizēt pēc iespējas patīkamāk un parocīgāk sev pašam un savām finansiālajām iespējām. Tas ir daudz citādāk kā ar īstermiņa aizdevumiem, tomēr tas ir vairāk pieprasīts.

 • Telts "Zvaigzne", kas "mirdzēs" Jūsu pasākumā

  Publicitātes foto

  Ja esat kāda pasākuma organizators un nespējat izlemt, kas būtu labākais veids, kā ierobežot teritoriju un moderni pasargāt tehniskās iekārtas vai kādu mazāku atrakciju zonu, tad iesakām Jums apsvērt zvaigznes telts nomu. To var izīrēt par draudzīgu naudas summu, kā arī tā var pildīt vairākas funkcijas un iederēties dažādos pasākumos.

 • Aizdevums bez laikietilpīgām formalitātēm

  Foto: Pixabay.com

  Ja esi nonācis situācijā, kad līdz algai atlikušas vien dažas dienas, bet nozīmīga rēķina apmaksai Tev pietrūkst pavisam nedaudz, izdevīgs risinājums būs ātrais kredīts. Šis līdzekļu aizņemšanās veids ir piemērots situācijām, kad nav pietiekamu uzkrājumu, taču ir regulāri ienākumi. Salīdzinot ar citām aizņemšanās iespējām, piemēram, naudas lūgšanu radiem, draugiem, darba devējam vai mēģinājums to izdarīt bankā, ātrie īstermiņa aizdevumi pēkšņi radušās grūtības palīdz pārvarēt ātri un bez laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas.

 • Ātrie kredīti bez papildu komisijām un slēptiem nosacījumiem

  Publicitātes foto

  Ja dzīvē rodas situācija, kad nekavējoties nepieciešams apmaksāt rēķinu vai iegādāties svarīgas preces, piemēram, medikamentus, bet bankas kontā pietrūkst naudas, nepieciešamo summu var aizņemties. Ātrie kredīti ir ieguvuši lielu popularitāti, taču vienlaikus tie ir apvīti ar dažādiem mītiem, kas nav patiesība. Tas liek cilvēkiem jautāt – vai ir patērētājam draudzīgi ātrie kredīti? Aizdevumu tirgus ir plašs, tāpēc tajā var atrast dažādus piedāvājumus, bet viens no izdevīgākajiem ātrā kredīta variantiem ir aizdevums līdz algai – neliela naudas summa uz īsu laika posmu.

 • Kredīts dažādām dzīves situācijām

  Foto: Pixabay.com

  Ātro kredītu lielākā priekšrocība, protams, ir to ātrais saņemšanas laiks. Turklāt ātrais kredīts tiek izsniegts bez ķīlas, galvotāja vai izziņas no darba vietas, kas nozīmē, ka saņemt aizdevumu ir iespējams bez liekām formalitātēm. Ir nepieciešams automašīnas vai sadzīves tehnikas remonts? Nepietiek naudas līdzekļu līdz algas dienai? Pēkšņi jāapmaksā kāds steidzams rēķins vai medicīniskais pakalpojums? Viena no iespējām šādās neparedzētās dzīves situācijās ir ātrais kredīts.

 • Kredīti veiksmīgam startam sarežģītās situācijās

  Foto: Pixabay.com

  Aptaujas liecina, ka liela daļa cilvēku pirms aizņemšanās ir uzskatījuši, ka ātrie kredīti viņu dzīvēs nebūs vajadzīgi. 

 • Kredīti un atbildīgas aizņemšanās principi

  Foto: Pixabay.com

  Līdz ar nebanku kredītdevēju ienākšanu Latvijas tirgū 2006.gadā, Latvijas iedzīvotāji iepazina jēdzienus "ātrie kredīti" un "atbildīga aizņemšanās". Ja pirmais ir saprotams, jo par to ir rakstīts daudz, tad otrs bieži vien tiek dažādi interpretēts.

 • Fotosesija – dāvana, kas palīdzēs iemūžināt svarīgos dzīves mirkļus

  Publicitātes foto

  Vai arī Tu mēdz paņemt fotokameru un doties pļavā vai pie jūras, lai kopā ar draugiem uzrīkotu nelielu fotosesiju? Tās ir jautras atmiņas un labas fotogrāfijas. Tomēr, ja Tev patīk šādi fotografēties, Tev liktos interesanta fotosesija pie profesionāla fotogrāfa. Pirmkārt, viņš Tev dotu padomus, kā kustēties kameras priekšā, un, otrkārt, fotogrāfijām būtu pavisam cita kvalitāte!

 • Moderns risinājums tīrām rokām – dvieļu turētājs

  Publicitātes foto

  Pastāv dažādi veidi, kā pēc roku mazgāšanas tās padarīt sausas – sākot no papīra salvetēm līdz pat gaisa pūtējiem –, taču neviens veids nav tik efektīvs un reizē arī patīkams kā kokvilnas dvieļu turētājs. Kokvilnas audums apvienojumā ar ērtu turētāja risinājumu ļauj katram tā lietotājam justies īpaši drošam par roku tīrību.

 • Mūsdienīgs veids, kā saņemt aizdevumu

  Foto: Pexels.com

  Situācijas, kad vajadzīgi papildu naudas līdzekļi, ir visdažādākās. Atšķirīgi ir arī piemērotākie risinājumi. Ja aktuālā naudas summa ir neliela un nepieciešama pēc iespējas ātrāk, laba iespēja var būt SMS kredīts. Tā noformēšana ir ātra un ērta – ja iepriekš veikta reģistrācija aizdevēja mājaslapā, atliks tikai nosūtīt vienu īsziņu.