Visas ziņas

 • Nepieciešamas kvalitatīvas jumta koka kopnes? Pasūtiet tās no Freimans.com!

  Ēkas jumts pilda vairākas nozīmīgas funkcijas, tajā skaitā rūpējas par mājas iemītnieku un viesu drošību un labsajūtu, kā arī veido daļu no būves ārējā izskata. Plānojot jauna jumta būvniecību vai vecā jumta nomaiņu, īpašu uzmanību vajadzētu pievērst jumta konstrukcijas izvēlei. Mūsdienās arvien vairāk privātmāju un citu objektu saimnieki dod priekšroku rūpnieciski izstrādātām koka kopnēm. Par to, kas tām raksturīgs un kur pasūtīt labas koka jumtu kopnes, lasiet raksta turpinājumā. 

 • Tumšas virtuves mēbeles – vai tā ir prātīga izvēle?

  Laikam ejot, virtuves dizaina tendences ir ievērojami mainījušās. Arī mājokļu īpašnieki ir kļuvuši brīvāki savās izvēlēs un nebaidās eksperimentēt ar dažādām krāsām, toņiem, materiāliem un stiliem. Virtuve ir tā zona, kurā gatavojam maltītes un nereti arī tās baudām, ja telpas platība atļauj, tādēļ, domājot par virtuves mēbeļu, proti, virtuves iekārtas, izvēli, der padomāt ne tikai par dizaina tendencēm, bet arī savu personīgo gaumi un vajadzībām. Ja tradicionāli virtuve saistās ar gaismu un balto krāsu, mūsdienās nereti var redzēt arī mājokļus, kuros izvēlētas tumšas krāsas virtuves mēbeles. Par to, kādēļ būtu vērts šādu variantu apsvērt arī savā mājā vai dzīvoklī, iegādājoties virtuves mēbeles pēc pasūtījuma, lasiet raksta turpinājumā.

 • Kādēļ sporta bārs ir labākā vieta, kur vērot spēles un sacensības?

  Sporta pārraižu vērošana daudziem cilvēkiem ir ne tikai hobijs un brīvā laika pavadīšanas veids, bet arī sirdslieta, bez kuras grūti iedomāties ikdienu. Lai arī liela daļa sporta fanu spēles un sacensības izvēlas vērot mājās, pie sava TV ekrāna, par ļaunu nenāk arī ik pa laikam pamainīt vidi. Tas nebūt nenozīmē, ka obligāti jādodas uz arēnu vai laukumu, lai skatītos spēles klātienē. Aizraujošu un patīkamu pieredzi spēj piedāvāt arī citas vietas, tostarp sporta bārs.

 • 7 idejas svētku svinēšanai #paliecmājās apstākļos

  Pat ja esam situācijā, kad grandiozi lielu ballīti ar daudziem draugiem sarīkot nevaram, svētki vienalga ir jāsvin un svētku sajūta bērniem ir jārada. Kā to labāk izdarīt? Pieredzē dalās "Rimi Bērniem" eksperte, trīs bērnu mamma Inga Akmentiņa-Smildziņa un viņas meita Lība, kura pagājušonedēļ nosvinēja 11. dzimšanas dienu. 

 • Virtuālās ekskursijas - #paliecmājās, bet turpini izzināt pasauli

  Lai arī koronavīrusa uzliesmojuma dēļ daudzi pasaules un Latvijas muzeji, mākslas galerijas un populāras apskates vietas ir vērušas ciet savas durvis, tas nebūt nenozīmē, ka sabiedrībai nav iespējas apskatīt mākslas kolekcijas vai izbaudīt krāšņus skatus un vēsturiskas vietas kādā no pasaules pilsētām.

 • 7 padomi, kā sarīkot mājās savu "mazo talku"

  Šā brīža situācija valstī saistībā ar COVID-19 riskiem un nepieciešamību ierobežot slimības izplatību, katram iedzīvotājam ar atbildību pret sevi un citiem, liek būtiski mainīt savus ikdienas paradumus. Sagatavojuši pārtikas un pirmās nepieciešamības sadzīves preču rezerves, daudzi jo daudzi šobrīd strādā attālināti un pavada laiku mājās kopā ar saviem tuviniekiem.

 • Eksperti: Sargot veselību, jāmazgāt ne tikai rokas, bet arī viedierīces

  Kā liecina jaunāko ASV zinātnieku pētījumu dati, koronavīruss Covid-19 uz dažādām virsmām spēj izdzīvot diezgan ilgi. Piemēram, uz plastmasas, kas ir lielākās daļas telefonu aizsargvāciņu sastāvā, vīruss ir aktīvs līdz pat trīs dienām. Lai izvairītos no saslimšanas, eksperti iesaka viedierīces – telefonus, datorus, planšetdatorus – laiku pa laikam dezinficēt. 

 • Izvēlies labāko savām acīm – Acuvue Oasys lēcas!

  Visā pasaulē pazīstamā ražotāja Johnson & Johnson kontaktlēcas Acuvue Oasys nav parastas lēcas. Tās izstrādātas, balstoties uz pamatīgiem zinātniskajiem pētījumiem un kontaktlēcu lietotāju vajadzību izpratnes. Iedvesmojoties no šo medicīnas preču nēsātājiem, Acuvue Oasys kontaktlēcas veidotas tā, lai pilnībā pielāgotos tev, tavai ikdienai un vajadzībām, vienlaikus nodrošinot rūpes par redzi. Katrs produkts tiek izstrādāts augstākajā līmenī, ko pierāda arī ražotāja gūtās atzinības un apbalvojumi, kā arī pieprasījums pēc tā produkcijas. 

 • 8 padomi, kā produktīvi strādāt no mājām

  Ārkārtas stāvokļa dēļ daļa Latvijas uzņēmumu ieteikusi saviem darbiniekiem nedoties uz biroju, bet pildīt darba pienākumus no mājām. Daudziem strādājošiem tā būs pavisam jauna pieredze, kas sola ne vienu vien izaicinājumu.