Mikroautobusu noma "ElegantsAuto"

Mikroautobusu noma ir izdevīgs un ērts risinājums gadījumos, kad nepieciešams pārvadāt liela izmēra mantas, vai arī brīžos, kad palielāka kompānija vēlas doties tuvākā vai tālākā ceļā, taču vieglajā automašīnā vietas visiem nepietiek.

Mikroautobusu noma

Mikroautobusu noma ir izdevīgs un ērts risinājums gadījumos, kad nepieciešams pārvadāt liela izmēra mantas, vai arī brīžos, kad palielāka kompānija vēlas doties tuvākā vai tālākā ceļā, taču vieglajā automašīnā vietas visiem nepietiek. Mikroautobusu noma ir pieejama gan īstermiņā, gan ilgtermiņā. Ilgtermiņā nomas maksa ir veicama par mēnešiem, kas ir ērti un izdevīgi abām pusēm. Ilgtermiņa kravas mikroautobusu noma var būt izdevīga arī maziem uzņēmumiem, kuriem vēl nav sava transporta.

Mikroautobusu noma piedāvā Peugeot, Fiat un Opel markas busus. Fiat markas buss īpaši piemērots kravu pārvadāšanai – tas ir ļoti ietilpīgs un parocīgs, taču pārējie – pasažieru pārvadāšanai.

Mikroautobusu noma ir iespējama arī ar šoferi. Tas ir ērts risinājums reizēs, kad jāpārvācas, taču pašam savā automašīnā vietas nepietiek. Pieejams arī transfēra pakalpojums uz un no lidostas.

Lēta mikroautobusu noma ir ērts veids kā ceļot vai pārvadāt kravu bez liekiem uztraukumiem. Mikroautobusu noma Rīgā ir iespējama "ElegantsAuto" birojā Kr. Barona ielā 10 vai citā klientam ērtā vietā. "ElegantsAuto" mikroautobusu noma ir droša un izdevīga. Busi ir aprīkoti ar premium klases ziemas riepām, tādēļ gada aukstajos mēnešos nav jāuztraucas par drošību uz ceļa.

Lasiet vairāk: http://www.elegantsauto.lv/automasinas/mikroautobusu-noma/

Busu noma

Busu noma ir izdevīgs risinājums 8 līdz 9 cilvēku (šoferi ieskaitot) pārvadāšanas gadījumos. Busiem ir bagāžas nodalījums, kurā ērti ietilps bagāža un citas lietas. Kravas mikroautobusu noma ir iespējama arī ilgtermiņā un nomas maksa tādos gadījumos ir veicama par mēnešiem, kas ir ērti un noteikti izdevīgāk abām pusēm. Ilgtermiņa noma ir pieejama no 2 mēnešiem līdz pat vienam gadam.

Busu noma ir noderīga gan ceļojot, gan dažāda veida pasākumu gadījumā – ērti pārvadājot viesus uz notikuma vietu un atpakaļ mājās.

Busu nomas cenā ietilpst tehniskā palīdzība uz ceļa visā Eiropā – tātad nebūs jābojā brīvdienas un jāpaliek bez palīdzības lielceļa malā, ja gadījusies kāda tehniska problēma.

Pastāv opcija to nomāt busu ar šoferi. Šis noteikti ir ērts risinājums reizēs, kad jāpārvācas, taču pašam savā automašīnā vietas nepietiek.

Lasiet vairāk: http://www.elegantsauto.lv/

Auto īre

Auto īre ir aktuāla katram, kuram auto atrodas servisā uz ilgāku laiku, nepieciešams doties darba darīšanās citā pilsētā, vai ceļojumā nav vēlēšanās izbaudīt sabiedriskā transporta priekus un tamlīdzīgās situācijās. Lēta auto īre ir katra potenciālā klienta interesēs, tādēļ "Elegants" cenšas savus pakalpojumus piedāvāt par adekvātu, taču arī vilinošu cenu.

Klientiem vieglo auto īre ir iespējama ar VW, Opel, Škoda markas automašīnām. Lēta auto īre Rīgā to arī nozīmē – tiešām lēti un izdevīgi, lai klientiem būtu vēlme atgriezties un izmantot arī citus pakalpojumus – gan kravas un pasažieru busu nomu, gan transfēru uz lidostu. Vieglo auto īre ir iespējama arī uz laiku no 2 līdz 12 mēnešiem. Ir pieejamas arī automašīnas, kurām nav nepieciešamības iemaksāt drošības naudu un kurām nav nobraukuma ierobežojuma.

"Elegants" auto īre ir pieejama pašā centrā, tādēļ nebūs jāmaldās industriālo vai mikrorajonu teritorijās.

Lasiet vairāk: http://www.elegantsauto.lv/automasinas/