Sešu partiju pārstāvji vienojušies par iespējamo varas maiņu Talsu novada domē

Rokas.

Ventspils, 9.jūn., LETA. Sešu Talsu novada domē ievēlēto partiju pārstāvji parakstījuši vienošanās memorandu par sadarbību, kas paredz pašreizējās varas nomaiņu pašvaldībā.

Kā aģentūru LETA informēja partijas "Mēs - Talsiem un novadam" valdes priekšsēdētājs Edgars Zelderis, sadarbības memorandu parakstījušie deputāti esot vienojušies atbalstīt viņu kā domes priekšsēdētāja amata kandidātu.

Sadarbības memorandu parakstījuši partijas "Mēs Talsiem un novadam", Latvijas Zemnieku savienības, Latvijas Zaļās partijas, "Vienotības", nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK un Jaunās Konservatīvās partijas pārstāvji, kuriem kopā Talsu novada domē ir 12 no 17 deputātu vietām.

Ārpus sadarbības memoranda palikusi pašreizējā Talsu novada domes priekšsēdētāja Aivara Lācarus pārstāvētā partija "Talsu novada attīstībai" ar četriem deputātiem un Latvijas Reģionu apvienība, kas ieguvusi vienu deputāta vietu.

Neskatoties uz sadrumstaloto domes sastāvu, Zelderis prognozēja, ka vairāku partiju pārstāvjiem izdosies sekmīgi sastrādāties - partiju programmās esot ļoti daudz kopīgo mērķu.

Jaunā sasaukuma Talsu novada domes sēde notiks 15.jūnijā plkst.13.