SIA GT Garage - auto krāsošana, virsbūves remonts, auto diagnostika un remonts

Auto krāsošana mašīnām tiek veikta ne tikai pēc negadījumiem vai citiem redzamiem defektiem, bet arī atdzīvinot auto izskatu. Auto krāsošana bieži vien kalpo, kā pret rūsēšanas aizsargsistēma, palīdzot automobilim kalpot ilgāku laiku.

Auto krāsošana

Auto krāsošana mašīnām tiek veikta ne tikai pēc negadījumiem vai citiem redzamiem defektiem, bet arī atdzīvinot auto izskatu. Auto krāsošana bieži vien kalpo, kā pret rūsēšanas aizsargsistēma, palīdzot automobilim kalpot ilgāku laiku.
 
Reti kuram auto vadītājam ir paveicies un viņš nekad nav apskādējis savu auto, bet tomēr lielākā daļa šoferu kaut reizi ir saskārusies ar šādu problēmu. Auto krāsošana jeb pēdējās kārtas uzklāšana pēc gruntēšanas un špaktelēšanas ir veiktā virsbūves remonta kvalitātes indikators, tāpēc šādu darbu labāk uzticēt jomas profesionāļiem.
 
Autoserviss "GT Garage" piedāvā veikt automašīnas virsbūves daļu remontu un augstas kvalitātes auto krāsošanas darbus. "GT Garage" pakalpojumu klāstā ietilpst virsbūves pulēšana, auto sagatavošana krāsošanai, detaļas krāsošana, jumta, motora pārsega krāsošana, antikorozijas apstrāde, virsbūves un bamperu remonts, optikas pulēšana.
 
Auto krāsošanas darbi sastāda salīdzinoši augstas izmaksas, taču autoservisam "GT Garage" ir draudzīga cenu politika. 
 

virsbuves_remonts

Virsbūves remonts

Virsbūves remonts tiek veikts uz virsbūvju remonta stenda, kas aprīkots ar mērīšanas iekārtām. Lai būtu iespējams noteikt virsbūvju parametrus, tiek izmantota datorizēta programma. Virsbūves remonts – tas ir darbību kopums, kas saistīts ar automašīnas virsbūves atjaunošanu un bojājumu novēršanu.
 
Virsbūves remontā tiek izmantotas metināšanas šuves, kuras tiek alvotas, tādējādi iespējams nodrošināt augstu aizsardzību pret koroziju.  Autoserviss "GT Garage" veic dažāda veida virsbūves remontdarbus, kā virsbūves pulēšanu, pretrūsas apstrādi, virsbūves detaļu restaurāciju.
 
Virsbūves un restaurācijas darbi tiek veikti ar modernām iekārtām, kas ir sertificētas pēc automobiļu ražotāju standartiem. Autoserviss "GT Garage" kvalitatīvai darbu veikšanai izmanto augstākās kvalitātes profesionālos materiālus un jaunākās tehnoloģijas.
 
Uzņēmuma specializētie virsbūves remontdarbu speciālisti, pielietojot modernāko aprīkojumu un aktuālākās remontēšanas metodes, ievērojot ražotāja standartus, nodrošinās automašīnas atgriešanu sākotnējā izskatā – auto funkcionalitāte būs tāda pati, kā pirms bojājumu rašanās. 
 
Lasiet vairāk: https://www.gtgarage.lv/

Auto diagnostika un remonts

Auto diagnostika un remonts nepieciešams tāpat, kā cilvēkam - reizēm jānodod asinsanalīzes, lai pārbaudītu veselības stāvokli un pārliecinātos, ka viss ir kārtībā. Viens no drošākajiem veidiem, kā pārliecināties, ka automašīna ir darba kārtībā, ir veikt auto diagnostiku un remontu nepieciešamības gadījumā.
 
Arī automašīnām ir nepieciešama regulāra apkope un ikdienas rūpes. Kad automašīna izdod dažādus trokšņus, kā grabēšana, čīkstēšana, gaudošana, ir pamats domāt, ka ir nepieciešama auto diagnostika un remonts. Savlaicīgi veikta automašīnas apkope ir veiksmes atslēga, lai auto ilgi kalpotu un nebūtu pēkšņu pārsteigumu par augstām remonta izmaksām.
 
Auto diagnostika un remonts ir pakalpojums, ko piedāvā autoserviss "GT Garage". Autoservisa darbinieki īsā laikā noteiks auto diagnostiku un remontu, ja tāds būs nepieciešams. Uzņēmums piedāvā:
Automašīnas pirms iegādes diagnostiku;
Bremžu sistēmas diagnostiku un remontu;
Dzinēja, ātrumkārbas diagnostiku un remontu u.c. 
 
Autoservisa "GT Garage" noteiks automašīnas bojājumus un parūpēsies, lai spēkrats drīzumā atgrieztos satiksmē.