SIA "RS Container Group" – jūras konteineri, jūras konteineru cenas

Jūras konteineri ir viens no populārākajiem un ērtākajiem kravas transportēšanas veidiem ar plašu pielietojumu. Turklāt tie ir efektīvi ne tikai kravu transportēšanai pa jūru, kā var šķist pēc nosaukuma, bet arī auto, dzelzceļa un avio kravu pārvadājumos. Atkarībā no kravas tipa jūras konteineri atšķiras pēc gabarītiem, konstrukcijas un iekšējā aprīkojuma.

Jūras konteineri

Jūras konteineri ir viens no populārākajiem un ērtākajiem kravas transportēšanas veidiem ar plašu pielietojumu. Turklāt tie ir efektīvi ne tikai kravu transportēšanai pa jūru, kā var šķist pēc nosaukuma, bet arī auto, dzelzceļa un avio kravu pārvadājumos. Atkarībā no kravas tipa jūras konteineri atšķiras pēc gabarītiem, konstrukcijas un iekšējā aprīkojuma. Piemēram, 20 pēdu sauso kravu konteineri tiek izmantoti smagu blīvas ielādes kravu, tādu kā pārtikas produktu, auto rezerves daļu vai dažādu rūpniecisko detaļu, transportēšanai, savukārt 40 pēdu konteineri ir labi piemēroti mēbeļu, dažādu elektroierīču, iekārtu, tekstilizstrādājumu un tamlīdzīgu vieglo kravu pārvadāšanai. Ir arī speciālie jūras konteineri, kas paredzēti nestandarta kravām, kā arī refrižeratoru jūras konteineri.

Jūras konteineri izceļas ar virkni priekšrocību: tie ļauj droši transportēt kravu, saglabājot tās saturu sākotnējā kvalitātē; ir ērti izmantojami pie iekraušanas un izkraušanas, ļaujot būtiski ietaupīt laiku; ir viens no ekonomiskākajiem kravas transportēšanas variantiem. Mūsdienu jūras konteineri tiek ražoti no augstas izturības hermētiskiem, ugunsdrošiem un aukstumizturīgiem materiāliem, kas tiek apstrādāti ar īpašu aizsargpārklājumu, lai nodrošinātu maksimālu kravas aizsardzību un arī ekoloģisko drošību visos kravas transportēšanas etapos.

Jūras konteineri sniedz plašas iespējas ne tikai kravas transportēšanā un loģistikā. Tos nereti izmanto arī kā telpas noliktavas vajadzībām, piemēram, būvmateriāliem būvlaukumos vai strādnieku mantu drošai uzglabāšanai. Tāpat tie tiek veiksmīgi pielietoti kā pagaidu mājvieta vai darba ofiss, turklāt to platību iespējams palielināt, savienojot kopā vairākus konteinerus.

SIA "RS Container Group", kam ir vairāk nekā 15 gadu pieredze jūras konteineru tirdzniecībā, transportēšanā un nomā, piedāvājumā ir dažāda tipa, gabarītu un pielietojuma jūras konteineri, kā arī viss nepieciešamais papildu aprīkojums. "RS Container Group" nodrošina ātru vajadzīgā tipa konteinera piegādi klientam vajadzīgajā vietā, kā arī piedāvā konteineru un to saturošo kravu uzglabāšanas pakalpojumus.

Lasiet vairāk: www.rsgu.eu

Jūras konteineru cenas

Jūras konteineru cenas ietekmē dažādi faktori. Protams, ja konteiners nepieciešams uz īsu laiku un neregulāri, tad to izdevīgāk nomāt. Savukārt, ja jūras konteineri tiek izmantoti pastāvīgi, kā tas ir loģistikas un kravas transporta nozares uzņēmumos, tad šādos gadījumos tos prātīgāk iegādāties savā īpašumā.

Jūras konteineru cenas svārstās atkarībā no to tipa, ietilpības, gabarītiem, kā arī no tā, vai konteiners ir lietots vai jauns. Nereti izmaksas par jūras konteineriem ir zemākas, iepērkot tos vairumā. Tāpat arī katrs nozarē strādājošais uzņēmums piedāvā savas jūras konteineru cenas, tādējādi klientiem ir plašas iespējas izvēlēties sev izdevīgāko piedāvājumu.

SIA "RS Container Group" ir pieredzējis uzņēmums, kas ilgus gadus nodarbojas ar dažāda tipa jūras konteineru pārdošanu, ilgtermiņa un īstermiņa jūras konteineru, kā arī to papildu aprīkojuma nomu. Piedāvājumā esošajiem jūras konteineriem raksturīga lieliska cenas un kvalitātes attiecība, ko novērtējis arī uzņēmuma plašais lojālo klientu loks. Ikvienam uzņēmuma klientam tiek nodrošināts augsta līmeņa serviss – balstoties uz individuālām vajadzībām un vēlmēm, tiek piedāvāti efektīvākie risinājumi un saprātīgas jūras konteineru cenas.

Lai precīzi noskaidrotu jūras konteineru cenas, uzņēmuma mājaslapā klientu ērtībām ir pieejama pieprasījuma forma, kurā nepieciešams ievadīt vien pasūtītāja vārdu un e-pasta adresi, izvēlēties pakalpojuma veidu – pirkt konteineri vai to nomāt, kā arī atzīmēt piemērotāko kravas konteinera izmēru. "RS Container Group" kompetentie speciālisti īsā laikā izskata pieprasījumu un sazinās ar klientu, lai noskaidrotu pasūtījuma nianses un nepieciešamības gadījumā ieteiktu ērtāko risinājumu.

Lasiet vairāk: www.rsgu.eu