Talsu slimnīcā notiks informācijas diena

Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay
Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay

Otrdien, 27.septembrī, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiālē notiks informācijas diena, aģentūru LETA informēja slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Bergmane.

Pasākumā iedzīvotāji varēs uzzināt aktuālo informāciju par gaidīšanas rindām uz valsts finansētajiem izmeklējumiem un rindu veidošanās iemesliem, kā arī par citiem slimnīcas jaunumiem.

Ar iedzīvotājiem tiksies pediatre Ieva Ozola, kura stāstīs par biežākajām bērnu saslimšanām rudens un ziemas periodos un dos padomus, kā no tām izsargāties. Ārsts Elmārs Borins stāstīs par darbu Talsu slimnīcas steidzamās medicīniskās palīdzības punktā.

Informācijas dienas pasākums sāksies plkst.16 Talsu slimnīcas trešā stāva konferenču zālē. Pirms tam dienas pirmajā pusē slimnīcā notiks arī citi pasākumi. Slimnīcā viesosies dakteri klauni, kuri no plkst.12.30 līdz 14 palīdzēs mazajiem pacientiem pārvarēt bailes, dodoties uz laboratoriju vai pie pediatra vai atrodoties dienas stacionārā. Dakteri klauni Talsu filiālē ikdienā nav sastopami, jo Talsu slimnīcā nav diennakts bērnu nodaļas. Iespējams, ar laiku dakteriem klauniem būs iespējams mazos pacientus Talsos apciemot biežāk, pieļāva Bergmane.

No plkst.12.30 līdz 15.30 par fizioterapijas iespējām bērniem Talsu slimnīcā konsultēs slimnīcas fizioterapeiti Evika Bunere un Reinis Kalniņš.