Ziņu sākumlapa
 
Sabiedrība
Politika
Būvniecība
Medicīna
Ekonomika
Firmas.lv ziņas
Pilsētas svētki
Sports »
Izklaide »
Izglītība
Dzīvesstils
Policijas ziņas
Temati
 
TOP ziņas
Šodien
Vakar
7 dienās
 
Ievietot ziņu
 • Otrdiena, 16.aprīlis (2013), 09:16 , Sigulda24.lv

  Siguldas novada Pašvaldības policija rūpējas par novadnieku drošību

  • Atzīmēt
  • Izdrukāt

  • Foto: Sigulda24.lv
   Sestdien ap plkst.17.47 Siguldas novada Pašvaldības darbinieki saņēma zvanu no kāda iedzīvotāja, ka Lāčplēša ielā 9, Siguldā, daudzdzīvokļu nama kāpņutelpā atrodas divi aizdomīgi vīrieši, pilsētas informācijas portālam Sigulda24.lv pavēstīja Siguldas novada pašvaldības pārstāvis.

   Izbraucot uz norādīto vietu un veicot informācijas pārbaudi, minētais fakts apstiprinājās. Uzreiz pēc aizturēšanas abi vīrieši nespēja paskaidrot savu atrašanos konkrētajā namā. Aizdomīgās personas tika nogādātas Valsts policijas Siguldas iecirknī pārbaudei.

   Pārbaudes rezultātā tika noskaidrotas abu vīriešu personības un tas, ka viņi nav Siguldas novada iedzīvotāji. Kā arī tika noskaidrots, ka tie ir ar "bagātu" kriminālo pagātni, kas saistīta ar laupīšanām, zādzībām no dzīvokļiem, un ir izcietuši arī reālu brīvības atņemšanas sodu. Veicot šo personu mantu apskati, pie tām tika atrasts metāla lauznis un liels virtuves nazis. Labprātīgi nododot minētos priekšmetus policijas darbiniekiem un pēc paskaidrojumu sniegšanas, personas tika atbrīvotas, jo citu procesuālo darbību veikšanai nebija pamata.

   Savukārt ap plkst.21.30 Siguldas novada Pašvaldības policijas priekšnieks Māris Garjānis uz Ausekļa ielas pretī dzelzceļa stacijai pamanīja motociklu, kurš brauca lielā ātrumā Vidus ielas virzienā, bez ārējām apgaismes ierīcēm un bez valsts reģistrācijas numura zīmes. Garjānis minētā transportlīdzekļa vadītāju panāca Vidus ielā 1 pie veikala "Elvi" un aizturēja. Aizturētais izrādījās nepilngadīgais Siguldas novada iedzīvotājs, kuram nebija ne transportlīdzekļa vadītāja apliecības, ne arī transportlīdzekļa reģistrācijas dokumenti, turklāt vadītāja izelpā tika konstatēts 1,88 promiļu reibums. Par notikušo nekavējoties tika paziņots nepilngadīgā mātei, bet persona tika nodota Valsts policijas Ceļu policijai.

   Siguldas novada Pašvaldības policijas priekšnieks Māris Garjānis novada iedzīvotājus aicina būt modriem un par katru notikumu, aizdomīgu gadījumu, personām un transportlīdzekļiem ziņot Siguldas novada Pašvaldības policijai pa tālruni 26160288 vai Valsts policijai pa tālruni 110.


  •