Vietējās ziņas

 • Karantīnas beigu svinēšana ar tiesībām?

  Lai arī brīžiem liekas, ka korona vīrusa radītās situācijas dēļ dzīve ir apstājusies, un daudz kas no tā, ko agrāk uzskatījām par pašsaprotamu, nu ir liegts, auto vadīšanas prasmju apgūšana tomēr vēl nav aizliegto darbību sarakstā. Autoskola Talsos piemērojas apstākļiem, piedāvājot teorijas kursus apmeklēt tālmācībā, savukārt praktiskās braukšanas nodarbības turpina notikt instruktora vadībā - virsmas tiek dezinficētas un drošības prasības ievērotas.

 • Pārventas poliklīnika aicina darbā medicīnas māsu

  Pārventas poliklīnika AICINA DARBĀ MEDICĪNAS MĀSU 

 • Dzimšanas dienas ballīte "Suņu patruļas" stilā

  Ja jūsu mazais gaviļnieks ir liels "Suņu patruļas" multfilmas fans, tad varat izvēlēsties šo tēmu dzimšanas dienas svinībām, apspēlējot to gan dekorācijās, gan aktivitātēs, gan citos pasākuma elementos. Lai iedvesmotu jūs, esam apkopojuši dažas noderīgas idejas. Bet vispirms – nedaudz par pašu "Suņu patruļu".

 • Swarovski auskari sievietes skaistumam

  Rotaslietu zīmola Nela Gems sudraba auskari skaisti papildina sievietes tēlu gan ikdienā, gan arī īpašos pasākumos un svētkos. 

 • Proktologs Ventspilī

  Ventspils Pārventas poliklīnikā 6. martā pacientus pieņems proktologs.

 • Nevēlamo matiņu noņemšana ar lāzeru – kā tas notiek

  Nevēlamo matiņu likvidēšana ir gandrīz katras sievietes dzīves neatņemama sastāvdaļa, jo mūsdienu skaistuma standarti ir par gludu un koptu ādu. Bet cīņa ar nevēlamajiem matiņiem, kas vienalga ataug ar apskaužamu ātrumu un spēku, var būt nebeidzama un nogurdinoša. Tāpēc dāmas meklē brīnumlīdzekļus un pašas jaunākās, efektīvākās metodes, ko zinātne spēj piedāvāt. Nevēlamo matiņu noņemšana ar lāzeru jeb lāzerepilācija ir viena no šādām metodēm. 

 • Kolekcionēšana kā aizraujošs hobijs arī bērnam

  Iespējams, kolekcionēšana ir viens no senākajiem un tradīcijām bagātākajiem hobijiem, kas aktuāls no paaudzes paaudzē. Laiki mainās, mainās lietas, ko kolekcionē, bet pati vēlme kolekcionēt paliek. Protams, ir dažādas tendences, ko ienes laikmets, bet būtība jau paliek – vākt kaut ko retu vai īpašu, veidojot kolekciju, ko ar laiku papildināt ar jauniem elementiem.

 • Ventspils Pārventas poliklīnikā 13. decembrī pieņems dermatologs

  "Veselības centrs 4" speciālisti Ventspilī - 13. decembrī pacientus pieņems dermatologs.

 • Droša un ērta kontaktlēcu iegāde internetā

  Medicīnas preces un citas sensitīvas preču grupas iegādāties interneta vidē joprojām var šķist bailīgi, jo pastāv dažādi riski. Tomēr, ja ievēro drošas iepirkšanās nosacījumus, problēmām nevajadzētu būt. 

 • 6 iemesli, kāpēc ceļojuma gultiņa būs noderīgs pirkums

  Ceļojuma gultiņa varētu šķist vien lieki izdevumi, tāpēc daudzi vecāki pat nedomā par tās iegādi. Tomēr neskaitāmu vecāku pozitīvā pieredze visā pasaulē ir apliecinājusi, ka tieši šis reiz var būt viens noderīgs pirkums, kura veikšanu jaunie vecāki nenožēlo un neuzskata par nevajadzīgi iztērētu naudu, kā tas mēdz gadīties ar citām bērnu aprūpes lietām, kuras tā arī netiek izmantotas.