Ķēniņkalns, Talsu tautas nams un Radošā sēta

Ķēniņkalna pakājē lepni slejas baltais Talsu tautas nams, Mūzikas skola, tūrisma centrs un Radošā sēta – Talsu pilsētas lepnums.

Te savu amatprasmi apmeklētājiem rāda Talsu mākslinieki, fotogrāfi, amatnieki un muzikanti. Viesus Talsu tautas namā sagaida un ar Radošās sētas noslēpumiem iepazīstina ķēniņmeitas, terasē viesi tiek godāti Ķēniņkrēslā, kronēti ar "Ķēniņkalna kroni" un uzņemti ķēniņa galmā. Ķēniņkalna nogāzē ir redzama tēlnieka Kārļa Zemdegas iecerētā skulptūra "Koklētājs", (tēlnieks Vilnis Titāns). Tas atklāts 1996. gadā kā veltījums Latvijas brīvības cīņās kritušajiem.

Adrese: Talsi, Talsu novads
Mājas lapa: http://www.talsitourism.lv/
GPS koordinātes: 57.242012, 22.595519 (Talsu piemineklis brīvības cīnītājiem "Koklētājs" koordinates) 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)