Banner 980x90

Laumu dabas parks

Laumu dabas parkā ir iekārtotas vairākas specializētas dabas procesu izzinošas takas - Bišu, Augu, Sporta un Meža taka. Parkā gida pavadībā ar atrakciju palīdzību, apmeklētājiem iejūtoties gan bites, gan seno dravnieku lomās, var iepazīties ar bišu valstību noslēpumiem. 

Putnu taka piedāvā ielūkoties putnu pasaulē, iepazīties ar putnu izcelšanās vēsturi, aplūkot putna spalvas, spārnu uzbūvi, ligzdošanas vietu un ligzdu daudzveidību, putnu olu, knābju un kāju dažādību. Augu mīļotājiem Augu takā ir iespēja aplūkot ap 40 īvju šķirņu, dažādu formu kadiķus un citus mūžzaļos augus. Tur zied arī dažādi vīteņaugi un košumkrūmi, bet parka dīķos acis priecē 12 šķirņu ūdensrozes. Laumu dabas parkā izveidota Latvijā pirmā disku golfa trase. Spēles atribūti ir lidojošie diski un speciāli ierīkoti mērķa grozi. Šī spēle ir aizraujošs piedzīvojums gan lieliem, gan maziem. Ugunskura namiņā iespējams nogaršot "laumiņu našķus" - pankūkas ar medu un ievārījumu, dažādas zupas, pīrāgus un plātsmaizes. Viesu namā "Laumas" iespējams pavadīt nakti Laumiņu numuriņos.

Adrese: Laumas, Īves pagasts, Talsu novads, LV-3261
Tālrunis: +371 29477731, +371 28323915
Mājaslapa: www.laumas.lv
E-pasts: info@laumas.lv
GPS koordinātes: 57.3716933, 22.5256196

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)