Visas ziņas

 • Kas ikvienam jāzina par kiberdrošību Covid-19 laikmetā un ne tikai?

  No kiberuzbrukumiem pilnībā nav aizsargāts neviens – to upuri ir gan globālie milži, gan vietējais mazais un vidējais bizness. Saskaņā ar pēdējo apskatu no "The Manifest" [1], 2019. gadā 15% mazo uzņēmumu saskārās ar kiberdraudiem – uzbrukumiem, vīrusiem vai datu noplūdēm. 

 • SIA "AirCenter Latvia" – kompresoru serviss, bezeļļas kompresori, spirālveida kompresori

  Kompresoru serviss – neatkarīgi no iekārtas zīmola, modeļa un tehniskajiem parametriem – ir procedūru kopums, kas pagarinās Jūsu aprīkojuma kalpošanas laiku. Kompresoru serviss ietver dažādus procesus, kas ir nepieciešami, lai savlaicīgi atklātu un novērstu iekārtu bojājumus un darbības traucējumus.

 • 5 vietas Latvijā, kur meklēt autentisku padomju atmosfēru

  Padomju laiki Latvijā – kā īsti tas bija? Kā cilvēki dzīvoja? Par šo garo un smago vēstures posmu noteikti varētu pastāstīt ļoti daudzi; par to, kas pieredzēts, kāds bija dzīves ritms, ko drīkstēja un nedrīkstēja atļauties darīt vai teikt. Vai nu tas būtu tīri intereses vai izglītojošā nolūkā – sak, kā tad īsti padomju laikos cilvēki dzīvoja – vai arī nostaļģijas vai atgādinājuma dēļ, tomēr pēdējos gados aizvien populārāks tūrisma galamērķis ir tieši ar padomju laiku atmosfēru saistīti apskates objekti.

 • Šarmantā dziedātāja Aija Vītoliņa un pianists Romāns Vendiņš aicina uz koncertu

  Aija Vītoliņa. Publicitātes foto

  25. jūlijā pulksten 19.00 Kalnmuižas pils ābeļdārzā norisināsies sievišķīgi šarmantās dziedātājas Aijas Vītoliņas un pianista Romāna Vendiņa koncerts.

 • Ko ņemt vērā, dodoties pārgājienā? 

  Daba nepārprotami ir skaista, un savvaļa ir atvērta izpētei visiem, kas vēlas tai ļauties. Mēs dodamies pārgājienos, lai meklētu piedzīvojumus un sajustu to īpašo brīvības sajūtu, ko sniedz nebeidzams ceļš zem kājām un nepieradinātā vide visapkārt; lai vienkārši atpūstos un pilnu krūti elpotu svaigu gaisu, ko pilsētas pieradinātā vide diemžēl nespēj sniegt. Tomēr, pirms ļauties dabas aicinājumam un mesties pretī piedzīvojumiem ar mugursomu un telti plecos, būtu jāņem vērā arī daži padomi.

 • Vapesale24.com – elektroniskās cigaretes, elektronisko cigarešu šķidrumi, sāls nikotīna šķidrumi

  Tiekšanās uz nekaitīgāku un taupīgāku dzīvesveidu un vienlaikus nevēlēšanās strauji šķirties no tāda ieraduma kā smēķēšana kalpojuši par galvenajiem iemesliem tādam modernam izgudrojumam kā elektroniskās cigaretes, ko klasisko tabakas izstrādājumu vietā izvēlas jau miljoniem cilvēku pasaulē.

 • Vārda un dzimšanas dienas pantiņi apsveikumiem – Labadavana.lv

  "Esi vienmēr saules stariņš, reti, reti mākonīts"… daudziem no mums ir nācies gan pašiem saņemt, gan arī sūtīt citiem šo pantiņu, jo nekas cits nav nācis prātā, kad vajadzēja aizpildīt apsveikuma kartīti. Taču, pateicoties tehnoloģijām, mūsdienās varam atrast plašu un daudzveidīgu saturu internetā, kur pieejami arī dzimšanas dienas apsveikumi un apsveikumi vārda dienā dažādās formās un veidos. Viena no šādām lapām, kur iedvesmoties, – Labadavana.lv.

 • Airbnb ceļojot Latvijā: Kas jāzina?

  Lai kā arī negribētos to pieņemt, ceļošana uz lielāko daļu tuvāku un tālāku zemju šogad un, iespējams, arī nākamgad var vēl netikt atjaunota, ņemot vērā valstī un citur pasaulē ieilgušā vīrusa COVID-19 dēļ noteiktos ierobežojumus. Daudziem noteikti ir sanācis atcelt jau sen plānotus un iegādātus ceļojumus vai arī atmest domu par plānošanu doties uz kādu izsapņotu vai iecienītu galamērķi. 

 • Zobārstniecības klīnika "Nordent" – komfortabla un nesāpīga zobu aprūpe

  Kurš gan mūsdienās nevēlas žilbinošu un veselīgu smaidu? Katrs zina, ka tā pamatā ir regulāra mutes dobuma higiēna un profilaktiski zobārsta apmeklējumi, kas ļauj savlaicīgi atklāt un novērst zobu un smaganu problēmas. Tomēr baiļu, aizņemtības vai dažādu citu iemeslu dēļ daudzi pie zobārsta vēršas tikai tad, kad zobu veselības stāvoklis jau ir ielaists un ir parādījušās sāpes. 

 • Kādēļ metāla durvis ir labākā izvēle arī jūsu dzīvoklim?

  Lai gan šobrīd Latvijas un pasaules tirgū ir pieejamas dažādu materiālu un veidu ārdurvis dzīvoklim, tieši metāla durvis pēdējos gados kļūst arvien iecienītākas pircēju vidū. Salīdzinot ar citiem materiāliem, metāla ārdurvis raksturo virkne priekšrocību un unikālu īpašību, kas tiek augstu novērtētas. Turpinājumā tuvāk aplūkosim to, kā vienkāršāk izvēlēties dzelzs durvis savam dzīvoklim.