Visas ziņas

 • Zobu balināšana – kas par to būtu jāzina

  Zobu balināšanu mūsdienās izvēlas ļoti bieži, jo skaists smaids taču ir viena no labākajām rotām, tā ir daļa no veiksmīga vizuālā tēla un šarmantas personības. It īpaši būtiski tas ir tiem, kuri strādā ar cilvēkiem, atrodas uz skatuves vai kameru priekšā. Bet ikviens no mums jūtas daudz pārliecinātāks par sevi, ja spogulī pretī veras skaists, veselīgs un balts smaids.

 • SIA "Sandevija" drīzumā laidīs klajā jaunu sludinājumu portālu – SS24.lv

  Mūsdienu cilvēces lielākā vērtība ir laiks, un tieši tāpēc milzīgu popularitāti ir iekarojuši sludinājumu portāli, kas atrodas apmeklētāko tīmekļa vietņu topa augšgalā. 

 • Dalder.lv – jaunākās paaudzes sludinājumu portāls pieejams arī Talsu iedzīvotājiem!

  Katru gadu pieaug Latvijas iedzīvotāju skaits, kas iepērkas internetā. Aizvien aktuālāks kļūst jautājums par to, cik ērti vai vienkārši ir iepirkties sludinājumu portālos, kas vienmēr gozējušies populārāko portālu augstākajās vietās. Latvijas specifika rāda, ka cilvēki uzticas vienam konkrētam portāla zīmolam, kas nav devis nekādu ieguldījumu savā attīstībā, ir nefunkcionāls un dārgs, kā arī nekomunicē ar lietotājiem. Īpaši sarežģīti ir atrast sludinājumu iespējas Latvijas pilsētās un mazpilsētās, jo līdz šim nav piedāvātas filtra iespējas. Kā Talsu iedzīvotājam atrast sev vajadzīgu preci pilsētas robežās? 

 • SIA "Sandevija" – operatīva meža īpašumu novērtēšana, mežu un cirsmu iegāde par labāko cenu 

  Meži ir mūsu valsts lielākā bagātība, kas sniedz vērienīgu ieguldījumu ne tikai Latvijas apstrādes rūpniecībā, eksporta izaugsmē un līdz ar to valsts tautsaimniecībā kopumā, bet arī nodrošina darbavietas tūkstošiem valsts iedzīvotāju. Taču, kaut arī mežu nozare Latvijā ir augsti attīstīta, mežu potenciāls vēl nav pilnībā izmantots.

 • Veterinārā klīnika "Anivet"– nedalīta uzmanība, saudzīga attieksme un profesionālas rūpes par tavu mīluli

  Ikviens, kura mājoklī mīt kaķis, suns, trusis, kāmis vai kāds cits mājdzīvnieks, zina, cik gan daudz prieka un sajūsmas brīžu šie mazie draugi spēj sagādāt. Taču reizē ar pozitīvām emocijām mājas mīlulis nozīmē arī milzīgu atbildību, jo par dzīvnieciņu jārūpējas tāpat kā par sevi pašu un jānodrošina viņam piemērotus dzīves apstākļus, nedalītu uzmanību un mīļumu, kvalitatīvu un veselīgu uzturu, higiēnu un labu veselību, kas ļaus nodzīvot mājdzīvniekam ilgu un laimīgu mūžu.

 • Virtuves skapīši mūsdienīgām virtuvēm!

  Vai esat tikko veicis remontu virtuvē? Tad noteikti jāveido jauns interjers, jāiegādājas arī jaunas mēbeles – krēsli, galds (vai pat vairāki) un, protams, virtuves skapīši. Virtuves skapīšu piedāvājums ir neizmērojams. Ir dažādu materiālu, stilu un formu preces. Kas ir piedāvājumā un kā organizēt jauniegādāto preci? Lasi tālāk!

 • Maksātnespēja – visbiežāk sastopamie mīti

  Ikdienā strādājot ar daudziem klientiem, kas gatavojas maksātnespējas procesam vai ir dažādos tā posmos, var novērot pāris kļūdainu priekšstatu, kas kaut kādu iemeslu dēļ izveidojušies mūsdienu sabiedrībā. Šie uzskati ir ne tikai nepareizi, bet arī neproduktīvi, jo var novest pie nepareizu lēmumu pieņemšanas vai radīt situāciju, kad maksātnespējas process vairs nav sekmīgi pabeidzams.

 • Vai sekcijas vēl ir aktuālas?

  Tikko veikts remonts viesistabā? Guļamistabā? Vai varbūt vannasistabā? Jaunajām telpām noteikti jāiegādājas arī mēbeles. Varbūt pārsteidzoši, bet visās iepriekšminētajās istabās lieliski iederēsies sekcijas. Arī vannasistabā un virtuvē! Ir tikai jāpadomā plašāk. Sekcija ir mēbele, kas iederēsies jebkurā telpā – lielākā vai mazākā. 

 • 5 noderīgi padomi, kā stiprināt pāra attiecības

  Pāra attiecības vienmēr tiek uzsāktas ar lielām cerībām, sapņiem, rozā brillēm, plāniem par nākotni. Tomēr ar laiku, ar kopīgi pavadītiem gadiem, grūtībām, bērnu ienākšanu ģimenē, saprotams, ka vairs nav tā, kā bija sākumā. 

 • "Energolukss" – droši, uzticami un efektīvi uzlādes risinājumi tavam elektroauto1

  Ik dienu Zeme tiek pakļauta auto izplūdes gāzu kaitīgajai ietekmei, tāpēc tiek domāti arvien jauni risinājumi, kā pasargāt vidi mums visapkārt. Viens no tiem ir elektriskās automašīnas – ekoloģisks tradicionālās ar degvielu darbināmās automašīnas analogs, kas darbojas, izmantojot atjaunojamu resursu – elektroenerģiju, un kura neatņemams elements ir uzlādes iekārta, bez kuras auto ekspluatācija nemaz nav iespējama.