Banka "Citadele" kreditējusi jauna koncepta biznesa centra "Marupe Smart Park" izveidi

Ar bankas "Citadele" aizdevumu izveidots jauna koncepta biznesa centrs "Marupe Smart Park", piedāvājot vienuviet nomāt telpas birojam, tirdzniecībai un preču uzglabāšanai.

Rīga, 25.okt., LETA. Ar bankas "Citadele" aizdevumu izveidots jauna koncepta biznesa centrs "Marupe Smart Park", piedāvājot vienuviet nomāt telpas birojam, tirdzniecībai un preču uzglabāšanai, aģentūru LETA informēja bankā. Multifunkcionālā biroja-noliktavas jeb "stock-office" "Marupe Smart Park" telpas ir individuāli pielāgojamas atbilstoši potenciālo nomnieku vēlmēm, taču tās pieejamas tikai komplektā - birojs, tirdzniecības un noliktava telpas. Jaunā koncepta biznesa centrs ir izvietots divos stāvos, un tā kopējā platība ir 6060,9 kvadrātmetri. Nomai ir pieejamas desmit dažādas telpu grupas platībā no 330 līdz 1023 kvadrātmetriem. Pirmajā stāvā atrodas tirdzniecības platības, preču uzglabāšanas telpas un palīgtelpas, bet otrajā - biroja telpas. Par jaunā biznesa centra pirmajiem nomniekiem kļuvuši augsto tehnoloģiju importētāji. Piekļuve katrai no deviņām telpu grupām ir nodrošināta ar atsevišķu galveno ieeju no ēkas fasādes puses (klientiem un darbiniekiem), dienesta ieeju no pagalma puses (darbiniekiem), kā arī servisa ieeju (preču piegādei). Servisa ieeja ir aprīkota ar rampām un hidrauliskajiem liftiem mazgabarīta autotransportam, ko izmanto preču piegādei. Individuāla piekļuves iespēja katrai telpu grupai garantē katram nomniekam neatkarīgu objekta izmantošanu jebkurā diennakts laikā. Vairākus miljonus vērtajam projektam piesaistīts bankas "Citadele" aizdevums un "Attīstības finanšu institūcijas "Altum" ("Altum") paralēlais (mezanīna) finansējums. Projekta attīstītāja SIA "Midicom Baltic" valdes loceklis Marks Locovs informēja, ka parasti biroji ir izvietoti pilsētu centrā, bet noliktavas - ārpus tā, un tas nereti apgrūtina komunikāciju starp abu ēku darbiniekiem. Šāds risinājums, kad biroja, tirdzniecības un noliktavas telpas atrodas vienuviet, to atvieglo. "Šāda modeļa biznesa centri ir populāri citās valstīs, piemēram, īpaši izplatīti ir Igaunijā. Uzņēmumi arvien vairāk izvērtē iespējas, kā efektivizēt darbu, ietaupīt laiku un pārraudzīt visus loģistikas un klientu apkalpošanas posmus. Mēs apzināti izvēlējāmies šo vietu, jo te ir atbilstoša infrastruktūra - vienlīdz tuvu atrodas kā Rīgas centrs, tā lidosta. Turklāt līdzīga veida un platību telpas šajā Pierīgas rajonā ir ļoti pieprasītas," sacīja Locovs. Savukārt bankas "Citadele" Uzņēmumu apkalpošanas direkcijas vadītājs Kārlis Kronbergs norādīja, ka loģistika ir tautsaimniecībai nozīmīga nozare, tāpēc ir būtiska gan šīs jomas, gan ar to saistīto pakalpojumu un infrastruktūras attīstība. "Šādi daudzfunkcionāli biznesa centri mazo un vidējo uzņēmumu vidū varētu kļūt populāri, jo palīdz optimizēt procesus, ir salīdzinoši ekonomiski, turklāt ir arī videi draudzīgāki," viņš sacīja. "Midicom Baltic" reģistrēta 2003.gadā, un tās pamatkapitāls ir 618 840 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Locovs. Pērn uzņēmums strādāja ar 72 578 eiro zaudējumiem, liecina "Firmas.lv" informācija.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)