Populāru zīmolu kontaktlēcas internetā

Pēc kādiem kritērijiem jūs izvēlaties optikas preces? Vai jums ir svarīgi tikai tas, kāda zīmola kontaktlēcas, saulesbrilles un citas preces iegādājaties? Vai arī noteicošais faktors ir zemākā cena? Mēs varam jūs iepriecināt – nav jāizvēlas starp uzticamu zīmolu un izdevīgu cenu, jo interneta veikals Lensor.eu ir atradis veidu, kā apvienot abas šīs kvalitātes. 

Kvalitatīvas populāru zīmolu lēcas par lielisku cenu
Lensor.eu klienti var būt droši, ka iegādājas tikai 100% oriģinālas uzticamu ražotāju kontaktlēcas. Ilgo darbības gadu laikā izveidota sadarbība ar labākajiem ražotājiem un izplatītājiem visā pasaulē. E-veikalā pieejamas CooperVision, Alcon, Bausch&Lomb, Johnson&Johnson un citu uzticamu zīmolu optiskās un krāsainās kontaktlēcas. Jums ir garantētas izdevīgas cenas visām precēm katru dienu, nevis tikai īpašu akciju laikā. Tieši lieliskas cenas ir viens no iemesliem, kāpēc klienti atrod un izvēlas Lensor.eu interneta veikalu.

Plašākais kontaktlēcu klāsts internetā
Interneta veikalā pieejams plašs sortiments ar aktuālākajām kontaktlēcām no visām kategorijām. Vienmēr varat iegādāties sev vajadzīgās vienas dienas, divu nedēļu, mēneša, toriskās, multifokālās un krāsainās kontaktlēcas, kā arī visus lēcu kopšanas līdzekļus un piederumus, kas vajadzīgi drošai un ērtai kontaktlēcu lietošanai un uzglabāšanai. Krāsainās kontaktlēcas iespējams pasūtīt ar vai bez dioptrijām, tāpēc tās drīkst nēsāt arī tie, kuriem nav vajadzīga redzes korekcija. Ar šīm lēcām var izmainīt acu krāsu uz jebkuru citu, piemēram, zilu, zaļu, brūnu un daudzām citām dabīgām un arī neparastām krāsām, kas būs piemērotas ballītēm un karnevāliem.

Lai izvēlētos sev piemērotākās kontaktlēcas, vienmēr sekojiet redzes speciālista norādītajiem parametriem lēcu receptē. Ja lēcas līdz šim nav izmantotas, tad vispirms jādodas pie acu ārsta uz redzes pārbaudi un jāsaņem kontaktlēcu recepte. Iepirkties Lensor.eu ir vienkārši un ērti, kā arī pasūtījumu piegāde tiek nodrošināta visā Latvijā un Eiropā. Pasūtījumiem vērtībā no 15 eiro piegāde ir bez maksas.

Lensor.eu sortimentā arī citas optikas preces
Preču klāstā pieejamas ne tikai populāru zīmolu kontaktlēcas, bet arī citas uzticamu zīmolu optikas preces, piemēram, datorbrilles acu aizsardzībai no ekrānu zilās gaismas, kā arī gaumīgas RayBan, Vogue, Dolce&Gabbana, Prada saulesbrilles un briļļu aksesuāri – futrāļi, ķēdes un auklas ērtākai un drošākai lietošanai. Izvēloties sev piemērotākās preces, iesakām pievērst uzmanību briļļu ietvaru izmēriem, materiāliem un formai. 

Jūsu ērtībai – kontaktlēcu abonements 
Interneta veikalā Lensor.eu arī izveidots noderīgs pakalpojums steidzīgajiem un, iespējams, arī aizmāršīgajiem kontaktlēcu lietotājiem – lēcu abonements. Atliek vienu reizi veikt pasūtījumu, norādot visus aktuālos parametrus, bet veikala darbinieki parūpēsies, lai šāds pasūtījums tiktu atkārtots katru mēnesi vai biežāk, ja tas nepieciešams. Samaksa tiek automātiski ieturēta no jūsu bankas konta un kontaktlēcas piegādātas īstajā brīdī, kad ir laiks lēcu nomaiņai pēc divu nedēļu vai mēneša lietošanas.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu