Uzticamas bārdas un matu griežamās mašīnas

Pakalpojumu ierobežojumi, sociālā distancēšanās un citas pandēmijas laika problēmas ir daudz aktīvāk mudinājušas cilvēkus veikt skaistumkopšanas procedūras pašu spēkiem mājās. Tas attiecas ne tikai uz manikīru vai uzacu koriģēšanu sievietēm, bet arī matu un bārdas aprūpi vīriešiem. Daudzi no kungiem, kuri agrāk mēdza regulāri apmeklēt frizieri vai bārddzini, izmēģinājuši spēkus paši un gana labi tiek ar to galā.

Lai mājas apstākļos atjaunotu īso matu griezumu un pielīdzinātu bārdas garumu, ir svarīgs labs aprīkojums – matu griežamās mašīnas un trimmeri. Profesionālas elektroierīces ne tikai lieliski paveic savu darbu, bet arī uzticami kalpo pat desmit un vairāk gadu. 

Ietaupiet naudu par friziera apmeklējumu
Katrs friziera un bārdas meistara apmeklējums izmaksā vairākus desmitus eiro. Un šādi pakalpojumi nepieciešami ja ne katru mēnesi, tad vismaz reizi divos vai trijos mēnešos noteikti. Ja parēķina, tad gada laikā tie jau ir vairāk nekā 100 eiro vienam cilvēkam. Visai ģimenei tā ir vēl krietni lielāka summa. Sanāk, ka matu griežamās mašīnas iegāde atmaksājas pavisam ātri. Protams, ne visiem mājiniekiem matu griešanai noderēs šī ierīce, bet vienalga finansiālais ietaupījuma būs jūtams. Ja ieguldāt līdzekļus kvalitatīvā piederumā, tad tā kalpošanas laiks tiešām būs garš, padarot pirkumu vēl izdevīgāku.

Arī ja bārdas aprūpē izmanto trimmeri, atsakoties no vienreizlietojamiem skuvekļiem vai bārddziņa apmeklējuma, sanāk ietaupīt budžetā ievērojami daudz līdzekļu. Trimmeris vienmēr ir pa rokai, to var ērti paņemt līdzi ceļojumā un īsā laikā sakopt sejas apmatojumu vēlamajā brīdī un tieši tā, kā nepieciešams.

Ko ņemt vērā, izvēloties mašīnīti vai trimmeri
Piedāvājums matu un bārdas elektroierīču klāstā ir tiešām plašs, tāpēc loģisks ir jautājums, kuru izvēlēties un kam pievērst uzmanību, lai pirkums apmierinātu? Lūk, daži noderīgi padomi šajā sakarā.

  • Dodiet priekšroku uzticamam zīmolam, kas piedāvā profesionālas kvalitātes ierīces.
  • Izvēlieties sev ērtāko vadības veidu – ar akumulatoru vai pieslēgumu elektrotīklam.
  • Pievērsiet uzmanību ierīces funkciju daudzveidībai.
  • Noskaidrojiet, cik daudz un kāda izmēra uzgaļi iekļauti komplektācijā.
  • Pievērsiet uzmanību ierīces materiālam un to kvalitātei.
  • Noskaidrojiet, vai ierīce ir ūdensizturīga un izmantojama dušā.
  • Vai ierīcei līdzi nāk statīvs un soma uzglabāšanai.
  • Pievērsiet uzmanību arī ierīces uzlādes laikam.

Profesionālas matu un bārdas ierīces
Kvalitatīvas un uzticamas ierīces matu un bārdas kopšanai plašā izvēlē pieejamas interneta veikalā SALONLINE.LV, kas ir specializēts profesionālo skaistumkopšanas preču veikals ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi un tirdzniecības līderis Baltijas valstīs. Jau daudzus gadus vadošie skaistuma profesionāļi uzticas “Salon Line” precēm un izvēlas tās savā ikdienas darbā. 

“Salon Line” veikala sortimentā pieejams tūkstošiem preču no vairāk nekā 250 zīmoliem. Tajā skaitā arī profesionālas elektroierīces matiem un bārdai, ar kurām arī mājas apstākļos varēsiet izveidot nevainojamu matu un bārdas griezumu, aplīdzināt malas, apstrādāt matu līniju pie ausīm, kā arī uzturēt bārdu vēlamajā stilā un garumā. Piedāvājumā elektroierīču modeļi, kas darbināmi gan ar akumulatoru, gan vadu, kā arī ierīces dažādās komplektācijās, lai jūs varētu izvēlēties tieši savām vajadzībām atbilstošāko.

 

 

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu