Zobārstniecība visai ģimenei

Rūpes par zobiem ir atbildīgs darbs visa mūža garumā, kas atmaksājas ar skaistu smaidu un labu mutes veselību. Lai to paveiktu, nepietiks tikai ar zobu kopšanu mājās. Vajadzīgs ar zinošu speciālistu atbalsts. “Dr. Apines klīnika” ir profesionāla un mājīga zobārstniecība, kura piemērota visai ģimenei – sākot no pašiem mazākajiem, kuriem šķiļas pirmie zobiņi, līdz senioriem, kuriem vajadzīgi risinājumi zaudēto zobu aizvietošanai.

Ar ko “Dr. Apines klīnika” atšķiras no citām zobārstniecībām?
Klīnikā pieejams visplašākais zobārstniecības pakalpojumu klāsts. Šeit klienti var saņemt pasaules līmeņa zobu labošanu un ārstēšanu, ekstrakciju, zobu higiēnu un balināšanu, kā arī veikt zobu aizvietošanu un estētikas uzlabošanu. Bet daži pakalpojumi ir īpaši izceļami, jo ne visas klīnikas tos nodrošina. “Dr. Apines klīnikā” īpaši padomāts, lai sniegtu klientiem visus nepieciešamos pakalpojumus.

 • Pieejama kvalitatīva bērnu zobārstniecība
  Bērnu zobārstniecība ir sensitīva joma, jo prasa no speciālistiem īpašu sagatavotību, pacietību un pieeju, lai mazie pacienti justos ērti un sadarbotos. “Dr. Apines klīnikā” pieejami darbā ar bērniem pieredzējuši zobārsti, kuri atradīs kopīgu valodu ar katru bērnu – nomierinās, paskaidros, būs pacietīgi un iejūtīgi. Nepieciešamības gadījumā tiek nodrošināta arī zobu labošana pilnā narkozē.
 • Pieejama protezēšana un implantoloģija
  Klīnikas speciālisti arī nodrošina modernākās pieejas un risinājumus zobu protezēšanā un implantoloģijā, palīdzot pacientiem atgūt skaistu smaidu. Iespējams gan aizvietot zaudētus zobus ar piemērotāko metodi, gan risināt iedzimtas vai iegūtas zobu estētikas problēmas, piemēram, izlīdzināt zobu rindas, uzlabot zobu virsmu, aizvērt spraugas, atjaunot zobu kroņa daļu u. c. Katram klientam speciālisti palīdzēs atrast piemērotāko risinājumu.
 • Klīnika strādā arī sestdienās
  “Dr. Apines klīnika” pielāgojas klientu vajadzībām un zina, ka ne visi var ierasties uz vizīti darba dienās, jo katram ir savs dzīves un darba ritms. Tāpēc klīnika strādā arī sestdienās, lai sev aktuālos pakalpojumus varētu saņemt ikviens. Veicot pierakstu tiešsaistē vai pa tālruni, varat pieteikt sev vēlamāko datumu un laiku, kas tiks precizēts vienas darba dienas laikā.
 • Pieejams SOS pieraksts
  Vēl viens pakalpojums, kuru klīnika ieviesusi, domājot par klientu ērtībām, ir SOS pieraksts. Akūtos gadījumos klienti bez bažām var vērsties pie klīnika speciālistiem pēc palīdzības. Vizīte iespēju robežās tiek nodrošināta tajā pašā vai nākamajā dienā. Pēkšņas zobu sāpes, traumas, smaganu iekaisumi un citas negaidītas problēmas var pārsteigt ikvienu. Šādos gadījumos nav iespējams gaidīt, palīdzība vajadzīga pēc iespējas ātrāk. To varēsiet saņemt “Dr. Apines zobārstniecības klīnikā”.

 

Klīnika, kur vienmēr domā par pacientu labsajūtu
"Dr. Apines klīnikā" padomāts par visu, kas liek pacientiem justies droši un ērti – gluži kā mājās. Te ir ne tikai patīkama un mājīga vide, kas pielāgota visām pacientu grupām, bet arī atsaucīgs personāls, kas atbildēs uz visiem jautājumiem. Mazākajiem apmeklētājiem ierīkots rotaļu stūrītis, kā arī procedūru laikā iespējams skatīties multfilmas. Lai klienti justos vēl komfortablāk, procedūru laikā tiek piedāvātas austiņas ar nomierinošu mūziku. Mūzikas baudīšana netraucē ārsta un pacienta komunikācijai, jo to jebkurā brīdī iespējams izslēgt. Pieejama arī smieklu gāze jeb slāpekļa oksīds, kas nomierina un relaksē, liekot aizmirst par bailēm no zobārsta. Tas piemērots ne tikai pieaugušajiem, bet palīdzēs arī bērniem, kuriem ir bailes no procedūrām.

Ar Ģimenes karti – atlaides un īpašas priekšrocības
Izvēloties “Dr. Apines klīniku” par savu ģimenes zobārstniecību, varat saņemt Ģimenes karti. Karti izsniedz, ja klīnikas pacienti ir vismzas divi vienas ģimenes locekļi. Ar šo karti var saņemt atlaides dažādiem klīnikas pakalpojumiem līdz pat 10%. Kā arī ir pieejami īpašie Ģimenes kartes piedāvājumi. Karti var ātri un ērti noformēt pie klīnikas administratores. 

Mājaslapā apinesklinika.lv uzzināsiet vairāk par zobārstniecības pakalpojumiem, cenu politiku un ērti varēsiet veikt pierakstu tiešsaistē.

 

 

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu