Vietējās ziņas

 • Septiņas floristikas kursu idejas Ziemassvētku rotājumiem

  Publicitātes foto

  Sniegotas koku galotnes, mandarīni veikalu plauktos un mierpilnas mūzikas parādīšanās radio liecina, ka  Ziemassvētki vairs nav aiz kalniem. Neatņemama šo svētku sastāvdaļa ir dažādi svētku rotājumi no floristikas materiāliem. Viens no veidiem ir iegādāties tos veikalos, taču daudz patīkamāk, ja rotājumus radīsi pats. 

 • OCTA polise – obligāta prasība ikvienam auto īpašniekam

  Publicitātes foto

  Ja Jums jau ir vai vēl tikai plānojat iegādāties savu auto, tad šobrīd Jums ir nepieciešams ne tikai saprast, kāds transportlīdzeklis būs vispiemērotākais, bet kā un kur izvēlēties tam OCTA polisi. Tomēr, pirms pieņemat gala lēmumu, svarīgi saprast, kas ir visatbilstošākais un izdevīgākais tieši Jums.

 • Daudzveidīgi tīkla produkti pāris klikšķu attālumā

  Publicitātes foto

  Teju ikviens cilvēks ikdienā pieslēdzas vairākiem datortīkliem ar mērķi pārraidīt un saņemt informāciju. Lai darbs internetā un lokālajā tīklā, piemēram, birojā, būtu nepārtraukts un efektīvs, jānodrošina stabils pieslēgums. Tam ir nepieciešami tīkla produkti: kabeļi, rūteri, adapteri un citas datorpreces. Tās ir pieejamas ne tikai datortehnikas salonos, bet arī interneta veikalos. Iepērkoties tiešsaistē, Tu ietaupīsi laiku un varēsi izvēlēties ērtāko pasūtījuma piegādes veidu.

 • Saņem patēriņa kredītu, ja pietrūkst biznesam

  Foto: Pixabay.com

  Tu vari sasniegt jaunu līmeni, izmantojot šāda aizdevuma palīdzību, jo neviens cits nezinās par to, ka radušās problēmas, tādēļ ne konkurenti, ne ģimene nesāks iejaukties. Viss noritēs pēc Tava prāta, tādēļ varēsi paveikt visu to labāko ļoti niecīgā laikā, turklāt prieks par to saglabāsies ļoti ilgi. Tas taču ir tieši tas, ko vēlies, vai ne?

 • Meklē līdzekļus elektrotehnikas iegādei? Kredītu kalkulators palīdzēs aprēķināt aizdevuma izmaksas

  Publicitātes foto

  Mūsdienās dzīve ir tik ļoti atkarīga no visdažādākās tehnikas, ka ledusskapja vai datora bojājums mēdz būtiski kaitēt ierastam dzīves līmenim un darba ritmam. Ne vienmēr bojāto sadzīves tehniku un elektroniku var ātri un efektīvi saremontēt, tāpēc nākas meklēt aizvietotājus. Kvalitatīva elektrotehnika nav lēta, bet ne katras ģimenes uzkrājumi ir pietiekami lieli, lai iegādātos nepieciešamo preci nekavējoties. Šādā situācijā daudzi izšķiras par labu kredītam. Aizdevumu nozarē ir divas kredītu alternatīvas – tehnikas iegāde līzingā vai ātrais kredīts, kas ļaus apmaksāt pirkumu pilnībā. Kredītu kalkulators palīdzēs ātri aprēķināt mēneša maksājuma summu un saprast, vai ir vērts pieteikties ātrajam aizdevumam.

 • Vai zinājāt, ka kinezioloģiskā teipošana ļauj viegli atbrīvoties no muskuļu un kaulu traumām?

  Publicitātes foto

  Televīzijā, sporta pasākumos vai citur var pamanīt, ka uz atlētu ķermeņiem ir krāsainas saites jeb teips. Šo metodi dēvē par kinezioloģisko teipošanu jeb K-taping. Lielākoties šī metode tiek izmantota, lai ārstētu muskuļu vai kaulu traumas un slimības. 

 • Aizdevums patērētājiem dažādām vajadzībām

  Foto: Pixabay.com

  Savā mājā visiem ir jājūtas vislabāk – tā, lai negribētos doties citur, jo būtu skaidrs, ka šī ir vislabākā vieta pasaulē. Tomēr – kā to panākt, ja konkrētajā mirklī nav pietiekami naudas, lai izdarītu visu, kā nākas? Tam paredzēts aizdevums, kas nodrošinās risinājumu jebkurā situācijā – patēriņa kredīts. Noskaidro, ko tieši vēlies paveikt, izdomā, kādu summu vēlies, un vienkārši piesakies pie sev tīkamākā aizdevēja!

 • Apavu veikals jāapmeklē ar skaidru mērķi!

  Publicitātes foto

  Ja esi jaunu kurpju, zābaku vai citu apavu meklējumos, tad Tev jāmēģina izvēlēties apavu veikalu, kam ir kvalitatīvs piedāvājums un zinoši darbinieki. Tomēr, pirms iegādājies jaunu apavu pāri, ir pāris faktoru, kas jāņem vērā, lai ar pirkumu Tu patiesi būtu apmierināts. Lasot tālāk, uzzini, kas jāņem vērā pirms apavu iegādes.

 • Vai Tu zini, kādās situācijās var palīdzēt ātrie kredīti?

  Publicitātes foto

  Laiks ir viena no lielākajām mūsdienu vērtībām, un cilvēki vairs nevēlas tērēt dārgo resursu, lai sēdētu rindās un gaidītu svarīgu lēmumu vairāku dienu garumā. Arvien vairāk klientu iegūst uzņēmumi, kas savus pakalpojumus sniedz tiešsaistē. Šādas izmaiņas ir skārušas arī kredītu nozari. Ja pēc hipotēkas un cita veida apjomīgiem aizdevumiem cilvēki vēl aizvien vēršas bankās, tad nelieliem kredītiem ikdienas vajadzībām daudz klientu piesakās internetā. Ātrie kredīti sniedz iespēju saņemt naudu mazāk nekā pusstundas laikā no pieteikšanās brīža, turklāt kredīts tiek piešķirts bez fizisku dokumentu pārbaudes.

 • Atraktīvas dārza mēbeles mājīgai atmosfērai Jūsu dārzā

  Publicitātes foto

  Vasarā ikviens cilvēks tiecas pavadīt vairāk laika pie dabas un īpaši ir palaimējies piemājas dārzu īpašniekiem – dabas mierīgums un košas vasaras krāsas ir tepat pie mājas durvīm. Tomēr, lai atpūta dārzā būtu nevis laba, bet lieliska, ir jāparūpējas par atbilstošu aprīkojumu. Dārza mēbeles izrotās un padarīs komfortablāku gan nelielu dārzu pilsētas robežās, gan plašu teritoriju laukos. Izvietojiet savā dārzā pāris krēslus, galdu un šūpoles un padariet vasaru vēl labāku!