Vietējās ziņas

 • Swarovski auskari sievietes skaistumam

  Rotaslietu zīmola Nela Gems sudraba auskari skaisti papildina sievietes tēlu gan ikdienā, gan arī īpašos pasākumos un svētkos. 

 • Proktologs Ventspilī

  Ventspils Pārventas poliklīnikā 6. martā pacientus pieņems proktologs.

 • Nevēlamo matiņu noņemšana ar lāzeru – kā tas notiek

  Nevēlamo matiņu likvidēšana ir gandrīz katras sievietes dzīves neatņemama sastāvdaļa, jo mūsdienu skaistuma standarti ir par gludu un koptu ādu. Bet cīņa ar nevēlamajiem matiņiem, kas vienalga ataug ar apskaužamu ātrumu un spēku, var būt nebeidzama un nogurdinoša. Tāpēc dāmas meklē brīnumlīdzekļus un pašas jaunākās, efektīvākās metodes, ko zinātne spēj piedāvāt. Nevēlamo matiņu noņemšana ar lāzeru jeb lāzerepilācija ir viena no šādām metodēm. 

 • 10 lietas, kas jāizdara pirms mājokļa iegādes

  Mājokļa iegāde ir intensīvs process, it īpaši, ja to dara pirmo reizi. Ja apsverat šo soli, tālāk minētas 10 lietas, kas jāveic pirms mājokļa iegādes. 

 • Kolekcionēšana kā aizraujošs hobijs arī bērnam

  Iespējams, kolekcionēšana ir viens no senākajiem un tradīcijām bagātākajiem hobijiem, kas aktuāls no paaudzes paaudzē. Laiki mainās, mainās lietas, ko kolekcionē, bet pati vēlme kolekcionēt paliek. Protams, ir dažādas tendences, ko ienes laikmets, bet būtība jau paliek – vākt kaut ko retu vai īpašu, veidojot kolekciju, ko ar laiku papildināt ar jauniem elementiem.

 • Ventspils Pārventas poliklīnikā 13. decembrī pieņems dermatologs

  "Veselības centrs 4" speciālisti Ventspilī - 13. decembrī pacientus pieņems dermatologs.

 • Droša un ērta kontaktlēcu iegāde internetā 

  Medicīnas preces un citas sensitīvas preču grupas iegādāties interneta vidē joprojām var šķist bailīgi, jo pastāv dažādi riski. Tomēr, ja ievēro drošas iepirkšanās nosacījumus, problēmām nevajadzētu būt. 

 • 6 iemesli, kāpēc ceļojuma gultiņa būs noderīgs pirkums

  Ceļojuma gultiņa varētu šķist vien lieki izdevumi, tāpēc daudzi vecāki pat nedomā par tās iegādi. Tomēr neskaitāmu vecāku pozitīvā pieredze visā pasaulē ir apliecinājusi, ka tieši šis reiz var būt viens noderīgs pirkums, kura veikšanu jaunie vecāki nenožēlo un neuzskata par nevajadzīgi iztērētu naudu, kā tas mēdz gadīties ar citām bērnu aprūpes lietām, kuras tā arī netiek izmantotas.

 • Drošas aizņemšanās ceļvedis: 10 padomi kredītņēmējiem

  Ja esat izlēmuši, ka naudas kredīts ir tas, kas šobrīd jums palīdzēs piepildīt mērķus vai atrisināt negaidītu situāciju, tad jums var noderēt šis raksts, kurā apkopoti daži padomi, kā aizņemties naudu drošāk, pasargājot sevi no nepatīkamām sekām, ko var radīt nepārdomāta kredītlīguma noslēgšana.

 • Zobu balināšana – kas par to būtu jāzina

  Zobu balināšanu mūsdienās izvēlas ļoti bieži, jo skaists smaids taču ir viena no labākajām rotām, tā ir daļa no veiksmīga vizuālā tēla un šarmantas personības. It īpaši būtiski tas ir tiem, kuri strādā ar cilvēkiem, atrodas uz skatuves vai kameru priekšā. Bet ikviens no mums jūtas daudz pārliecinātāks par sevi, ja spogulī pretī veras skaists, veselīgs un balts smaids.