Vietējās ziņas

 • Kāpēc zelta gredzeni kalpo kā laulības apliecinājums?

  Foto: Pixabay / StockSnap

  Precētus cilvēkus itin viegli var atpazīt pēc zelta gredzena pirkstā. Bet kāpēc tieši šāds laulības apliecinājums? Lasi tālāk un uzzini par laulības gredzenu vēsturi un lomu, kādu tajā ieņem zelta gredzeni! 

 • E-apmācības ir inovatīvs veids, kā iziet ugunsdrošības instruktāžu

  Foto: FN-SERVISS.lv

  Statistika liecina, ka vairāk nekā puse 2016. gada ugunsgrēku radušies neuzmanīgas rīcības dēļ. Ugunsdrošības prasību ievērošana ir svarīga ne tikai privātajā, bet arī publiskajā sektorā. Lai to īstenotu, uzņēmumā strādājošajiem nepieciešamas atbilstošas apmācības. Tagad tās iespējams apgūt arī tiešsaistē! Kā e-apmācības var atvieglot ugunsdrošības instruktāžas apgūšanu uzņēmumā?

 • Naudas aizdevums negaidītiem tēriņiem

  Publicitātes foto

  Mēneša tēriņu plāns ir noderīgs ikvienam cilvēkam – tas palīdz veidot budžetu un izvairīties no liekiem pirkumiem. Taču gandrīz jebkurš kādreiz dzīvē ir saskaries ar negaidītu situāciju. Pēkšņa slimība, salūzis dators, nepieciešamība nekavējoties iegādāties medikamentus vai mācību materiālus – tas viss prasa papildu summas, kas ne vienmēr ir iekļautas ģimenes budžetā. Kad bankas kontā pietrūkst naudas neatliekamiem tēriņiem, viens no rīcības variantiem ir aizņemšanās. Ja nevēlies pakļaut riskam labas attiecības ar radiem un draugiem un gribi aizņemties diskrēti un droši, Tev var būt noderīgs naudas aizdevums. Šis nebanku kredītdevēju pakalpojums ir speciāli izstrādāts, lai palīdzētu aizņēmējiem tikt galā ar neparedzētiem dzīves apstākļiem.

 • Vai ir iespējams funkcionālais treniņš, kas tik tiešām funkcionē?

  Publicitātes foto

  Lai atbildētu uz šo jautājumu, vispirms ir jānoskaidro, kas tad īsti ir funkcionālais treniņš. Sēne? Krāsa? Deja? Vai varbūt viena no jaunākajām fitnesa tendencēm, kas pēc sava mērķa atšķiras no klasiskajiem treniņiem? Tātad, atbildot uz virsrakstā uzdoto jautājumu, vai funkcionālais treniņš funkcionē, īsā atbilde ir – jā, protams. Garā atbilde – lasiet tālāk, lai uzzinātu, kas īsti ir funkcionālais treniņš un kādas 7 labas lietas tas sniedz.

 • Mobilie telefoni – kā izvēlēties piemērotāko?

  Foto: Xnet.lv

  Laiks, kad mobilie telefoni bija paredzēti zvanīšanai un īsziņu sūtīšanai, ir pagājis. Šobrīd mobilais telefons spēj pildīt virkni funkciju, kas mūsu ikdienu padara interesantāku un vienkāršāku. Taču – kā izvēlēties piemērotāko tālruni? Atbildi uz šo jautājumu atradīsi šajā rakstā.

 • Sporta klubs tiem, kuri rūpējas par savu izskatu un veselību

  Publicitātes foto

  Ja esi nolēmis savlaicīgi sākt gatavoties vasaras sezonai, tad sporta klubs "Veselības Fabrika" būs īstā vieta, kur to izdarīt. Sporta klubs saviem klientiem piedāvā sešu veidu nodarbības, kas piemērotas gan jebkura vecuma, gan dažādas fiziskās sagatavotības cilvēkiem. Katra nodarbība sevī iekļauj vairākus sporta un aerobikas treniņus. "Veselības Fabrika" mājaslapā vari iepazīties ar piedāvājumu gan lasot aprakstus, gan aplūkojot foto galerijas no nodarbībām.

 • Kā izvēlēties labu autoskolu?

  Publicitātes foto

  Ja esi nolēmis sākt mācības autoskolā un iegūt auto vadītāja apliecību, aktuāls ir jautājums, kā atrast labu autoskolu. Velti laiku un atrodi labu autoskolu, kas viesīs uzticību, jo nereti tieši tas ir izšķirīgais moments tajā, cik ilgi mācīsies un kārtosi eksāmenus. 

 • Vecā ledusskapja jeb sadzīves tehnikas izvešana par brīvu? Jā!

  Foto: Bigstock.com / Lopolo

  Nekas nav mūžīgs, it īpaši – elektroierīces un sadzīves tehnika. Taču, ja ar sadzīves atkritumiem tikt galā ir salīdzinoši vienkārši – tos atliek iemest atbilstošajā konteinerī –, ar sadzīves tehniku ir sarežģītāk, jo tā jānodod speciālos atkritumu šķirošanas punktos, turklāt sadzīves tehnika mēdz būt smaga un aizņemt daudz vietas. Ērtākais risinājums ir sadzīves tehnikas nodošana atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumam.

 • Atkritumu apsaimniekošana ietver dažādas darbības

  Publicitātes foto

  Lai gan dažkārt atkritumu apsaimniekošana mums šķiet pilnīgi pašsaprotama darbība, kurai ikdienā uzmanību nepievēršam, ir svarīgi izvēlēties savām vajadzībām piemērotu atkritumu apsaimniekotāju, kas sniedz konkrētajai situācijai piemērotu risinājumu.

 • Plāno kāzas? Kāpēc tomēr priekšroku dot kāzu aģentūrai vai kāzu rīkotājam

  Publicitātes foto

  Plānojot kāzas, cenšamies visu pierakstīt, lai nekas neaizmirstos, bet ne vienmēr mūsu idejas līdz kāzām spējam realizēt pašu spēkiem. Radoša un saprotoša komanda būs lielisks veids, kā ietaupīt laiku, rast jaunas idejas un sarīkot neaizmirstamas kāzas. Jaunajam pārim nebūs jāvelta laiks, pašiem meklējot piemērotas telpas, ēdināšanas pakalpojumu sniedzējus, dāvanas un visu pārējo  – laiku ietaupīs kāzu organizatori.