Liebherr ledusskapji un saldētavas – nākotne Jūsu mājās

Kas notiek, ja modernās tehnoloģijas apvieno ar sadzīves tehniku? Tiek radītas ierīces, kas padara mūsu ikdienu vienkāršāku, ērtāku un modernāku. Liebherr ledusskapjos un saldētavās ir apvienotas labākās īpašības, lai radītu rezultātu, kas atbilst augstākajām prasībām. Plašāk par sadzīves tehnikas piedāvājumu no Liebherr lasiet raksta turpinājumā.

Liebherr ledusskapji un saldētavas – sadzīves tehnika un dizaina elements
Pielāgojoties klientu prasībām, dzīvesstilam un komforta standartiem, Liebherr ledusskapji pieejami vairākos veidos, kas noderēs gan tiem, kas dzīvo vieni, gan arī pāriem, lielām ģimenēm un arī tiem, kam ledusskapji nepieciešami profesionālām vajadzībām.

Populārākie Liebherr ledusskapju veidi
• Side-By-Side jeb divdurvju ledusskapji – tajos iestrādāta tehnoloģija ilgstošai produktu svaiguma saglabāšanai. Iekšpusē izmantotas energoefektīvas LED spuldzes, kas padara tehnikas interjeru pievilcīgāku. Biofresh sistēma rūpējas par to, lai trīs ledusskapja nodalījumos tiktu nodrošināti atbilstoši apstākļi dažādu produktu uzglabāšanai. Savukārt Duo Cooling sistēma nodrošina precīzu temperatūras regulāciju visos tehnikas nodalījumos. Plaukti veidoti no neplīstoša un pret skrāpējumiem izturīga stikla, kura kopšana neprasa daudz pūļu.
• Brīvi stāvošie ledusskapji – dažādu izmēru ledusskapji, kurus var pielāgot mazākām un lielākām telpām un atšķirīgām vajadzībām. Visi pieejamie modeļi palīdz taupīt enerģiju, un to energoefektivitātes klases ir diapazonā no A+ līdz pat A+++. Durvis ražotas no nerūsējoša tērauda, bet plaukti izgatavoti no īpaši izturīga stikla. Liebherr ledusskapjus ir viegli pielāgot interjeram, jo tiem ir dažādas krāsas, tai skaitā, tērauda, zila, sudraba, zaļa, bēša un oranža. Pateicoties dažādām sistēmām, kas iebūvētas ledusskapī, produkti saglabājas ilgāk, kā arī saldētavas iekšienē tiek novērsta sarmas veidošanās.
Iebūvējamie ledusskapji – papildināt virtuvi ar iebūvējamo Liebherr ledusskapi ir pareizais lēmums, jo tie pieejami dažādos izmēros, pievilcīgā dizainā, kā arī ar dažādu tipu durvīm. Līdzīgi, kā iepriekšējie modeļi, arī šie ir aprīkoti ar modernām tehnoloģijām un sistēmām, lai nodrošinātu ērtu un augstākajiem standartiem atbilstošu produktu uzglabāšanu.

Visiem klientiem tiek nodrošināts arī profesionāls Liebherr ledusskapju serviss.

Liebherr saldētavas
Piedāvājumā ir gan brīvi stāvošās, gan iebūvējamās saldētavas, kā arī lādes lielāka produktu apjoma uzglabāšanai. Liebherr saldētavas pieejamas dažādos izmēros un dizainos, tās ir energoefektīvas, aprīkotas ar NoFrost un dažādām citām vērtīgām tehnoloģijām. Tiek nodrošināts arī Liebherr saldētavu serviss un rezerves daļu tirdzniecība.

Uzziniet vairāk – Liebherr.alfis.eu!