Banner 980x90

Plāno kāzas? Kāpēc tomēr priekšroku dot kāzu aģentūrai vai kāzu rīkotājam

Publicitātes foto
Publicitātes foto
Plānojot kāzas, cenšamies visu pierakstīt, lai nekas neaizmirstos, bet ne vienmēr mūsu idejas līdz kāzām spējam realizēt pašu spēkiem. Radoša un saprotoša komanda būs lielisks veids, kā ietaupīt laiku, rast jaunas idejas un sarīkot neaizmirstamas kāzas. Jaunajam pārim nebūs jāvelta laiks, pašiem meklējot piemērotas telpas, ēdināšanas pakalpojumu sniedzējus, dāvanas un visu pārējo  – laiku ietaupīs kāzu organizatori.

Kāzu aģentūras un rīkotāji – lieliski palīgi, kuri parūpēsies, lai it nekas netiktu aizmirsts
Kāzu rīkotāji jeb kāzu organizatori piedāvā gan pilnu, gan nepilnu plānošanas servisu. Pilnu pakalpojumu servisu visbiežāk izvēlas tad, ja idejas kāzām ir tikai izdomātas, bet vēl nekas nav izdarīts. Savukārt, ja svinību vieta jau pieteikta, viesu saraksts sagatavots un nepieciešams tikai apkopot jūsu ieceri un koordinēt pašu kāzu dienu, tad labāk izvēlēties daļēju plānošanas servisu.

Ļoti bieži jaunais pāris izvēlas vedējus, kuriem lūdz uzņemties kāzu vadīšanu. Lai atvieglotu darbu vedējiem, var nolīgt kāzu vadītājus. Tiekoties ar kāzu vadītājiem, jau iepriekš jāpārrunā un jāvienojas par kāzu stilu, spēlēm, atrakcijām un scenāriju. Kopīgi varēsiet izlemt, ko tieši vēlaties redzēt savās kāzās! Jāpiemin, ka daļa no kāzu rīkotājiem jau sadarbojas ar vadītājiem, tad tev atliek izvēlēties tīkamāko kāzu vadītāju. 

Kāzu organizatori palīdzēs izvēlēties arī gaumei un budžetam atbilstošus ēdināšanas pakalpojumus. Ja iecerētas ir klasiska stila kāzas, visticamāk, ka atbilstošs būs klasisks galda klājums un tradicionāla, kontinentāla ēdienkarte. Tomēr arī tad, ja vēlaties meksikāņu, Vidusjūras vai taizemiešu ēdienkartes maltīti, kāzu rīkotāji varēs palīdzēt, sniedzot padomus un kontaktinformāciju. Organizējot kāzas, allaž svarīgi izvēlēties arī garšīgu kūku. Ļoti bieži tiek izvēlētas mūsdienīgas kūkas ar marcipāna pārklājumu, no mazām kūciņām izveidota torte – piramīda. Jaunie pāri izvēlas arī klasiskās daudzstāvu kāzu tortes.

Kāzu žurnāls – aktualitātes un idejas oriģinālu kāzu rīkošanai
Ja, gatavojoties kāzām, esi nolēmusi iegādāties kādu preses izdevumu, tad ievērības cienīgs noteikti ir kāzu žurnāls "Līgavām". Tas ir kāzu žurnāls, kurā 272 lapaspusēs atradīsi daudz noderīgas informācijas par visu, kas nepieciešams kāzu organizēšanai.

Ja kāzu organizatori atrasti, ielūgumi izsūtīti, tad pienācis laiks padomāt pašiem par sevi! Līgavai nepieciešama kleita, frizieris, grims, savukārt līgavainim – uzvalks, pieskaņoti aksesuāri, gredzeni. Un tas noteikti nav viss. Tik daudz vēl darba priekšā, bet ar labiem palīgiem – kāzu rīkotājiem, tuviniekiem un draugiem – skaistākā diena jūsu mūžā, kāzu diena, būs izdevusies! Skaista, romantiska un neaizmirstama.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)