Banner 980x90

Robežsargi izcīna vairākas godalgas Iekšlietu ministrijas sacensībās

Publicitātes foto
Valsts robežsardzes (VRS) sportisti izcīnīja vairākas godalgas Iekšlietu ministrijas (IeM) spartakiādes sacensībās peldēšanā un IeM atklātā čempionāta sacensībās policijas trīscīņā. Sacensības norisinājās piektdien, 20.maijā, Rīgā, Nacionālo bruņoto spēku sporta bāzē, pilsētas informācijas portālu Rezekne24.lv informē Valsts robežsardzes koledžas vadītāja palīdze Diāna Deņisova.

IeM atklātā čempionāta sacensībās policijas trīscīņā IeM padotībā esošo valsts pārvaldes iestāžu komandu starpā robežsargi izcīnīja godalgoto 1.vietu. Individuālajā vērtējumā vīriešu grupā zeltu izcīnīja Aleksejs Seļskis (VRS Daugavpils pārvalde), sudrabu – Vitālijs Glods (VRS Daugavpils pārvalde) un bronzu – Ainārs Mizāns (VRS Daugavpils pārvalde).

Savukārt vīriešu (veterānu) grupā zelta godalgu izcīnīja Pjotrs Krukovskis (VRS Daugavpils pārvalde) un sudraba godalgu - Juris Stivriņš (VRS Daugavpils pārvalde).

IeM spartakiādes sacensībās peldēšanā VRS komanda izcīnīja augsto 2.vietu.

Savukārt individuālajā vērtējumā vīriešu grupā sudrabu izcīnīja Andris Putnis (Valsts robežsardzes koledža), sieviešu (veterānu) grupā sudrabu izcīnīja Līga Punnenova (VRS Galvenā pārvalde) un bronzu – Antra Kalvāne (VRS Rīgas pārvalde).