Vietējās ziņas

 • Avārijā Talsu novadā gājis bojā cilvēks

  Rīga, 7.aug., LETA. Vakar avārijā Talsu novadā gājis bojā cilvēks, informēja Valsts policijā.

 • Nedēļas nogalē Slīteres Nacionālajā parkā norisināsies nakts kukaiņu vērošana

  Maijvaboles.

  Rīga, 3.aug., LETA. Slīteres Nacionālajā parkā pie Šlīteres bākas 5.augustā plkst.21 norisināsies nakts kukaiņu vērošanas pasākums, aģentūru LETA informēja dabas izglītības centra "Slītere" vadītāja Andra Ratkeviča.

 • Pirmo reizi izdota Slīteres Nacionālā parka tūrisma karte

  Ventspils, 2.aug., LETA. Turpinot aizsargājamām dabas teritorijām Latvijā veltītu izdevumu sēriju, karšu izdevniecība "Jāņa sēta" sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi pirmo reizi laidusi klajā Slīteres Nacionālā parka tūrisma karti, aģentūru LETA informēja izdevniecības pārstāve Dana Spulle.

 • Naudas aizdevums negaidītiem tēriņiem

  Publicitātes foto

  Mēneša tēriņu plāns ir noderīgs ikvienam cilvēkam – tas palīdz veidot budžetu un izvairīties no liekiem pirkumiem. Taču gandrīz jebkurš kādreiz dzīvē ir saskaries ar negaidītu situāciju. Pēkšņa slimība, salūzis dators, nepieciešamība nekavējoties iegādāties medikamentus vai mācību materiālus – tas viss prasa papildu summas, kas ne vienmēr ir iekļautas ģimenes budžetā. Kad bankas kontā pietrūkst naudas neatliekamiem tēriņiem, viens no rīcības variantiem ir aizņemšanās. Ja nevēlies pakļaut riskam labas attiecības ar radiem un draugiem un gribi aizņemties diskrēti un droši, Tev var būt noderīgs naudas aizdevums. Šis nebanku kredītdevēju pakalpojums ir speciāli izstrādāts, lai palīdzētu aizņēmējiem tikt galā ar neparedzētiem dzīves apstākļiem.

 • Rojā notiks kino, mākslas un mūzikas festivāls "RojaL"

  Rīga, 27.jūl., LETA. No šodienas līdz 29.jūlijam Rojā norisināsies jau septītais kino, mākslas un mūzikas festivāls "RojaL", kurā pirmizrādi piedzīvos filma "Melleņu gars", aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāji.

 • Sabilē atzīmēs Vīna svētkus

  Rīga, 26.jūl., LETA. Piecas dienas, no šodienas līdz 30.jūlijam, Sabilē tiks svinēti 19.Sabiles Vīna svētki, aģentūru LETA informēja Sabiles pilsētas un Abavas pagasta pārvaldes tūrisma organizatore Sanda Poriņa.

 • Pie Sabiles atklās holokausta upuru piemiņas zīmi

  Ventspils, 25.jūl., LETA. Nākamnedēļ Talsu novada Abavas pagastā, netālu no Sabiles, atklās holokausta upuru piemiņas zīmi, aģentūra LETA uzzināja Talsu novada pašvaldībā.

 • Vai ir iespējams funkcionālais treniņš, kas tik tiešām funkcionē?

  Publicitātes foto

  Lai atbildētu uz šo jautājumu, vispirms ir jānoskaidro, kas tad īsti ir funkcionālais treniņš. Sēne? Krāsa? Deja? Vai varbūt viena no jaunākajām fitnesa tendencēm, kas pēc sava mērķa atšķiras no klasiskajiem treniņiem? Tātad, atbildot uz virsrakstā uzdoto jautājumu, vai funkcionālais treniņš funkcionē, īsā atbilde ir – jā, protams. Garā atbilde – lasiet tālāk, lai uzzinātu, kas īsti ir funkcionālais treniņš un kādas 7 labas lietas tas sniedz.

 • Kino, mākslas un mūzikas festivālā "RojaL" gaidāma filmas 'Melleņu gars pirmizrāde"

  Jelgava, 13.jūl., LETA. No 27.jūlija līdz 29.jūlijam Rojā norisināsies jau septītais kino, mākslas un mūzikas festivāls "RojaL", kurā pirmizrādi piedzīvos filma "Melleņu gars", aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāji.

 • Rojā gājēju notriekušais vīrietis apcietināts

  Jelgava, 11.jūl., LETA. Vīrietis, kurš svētdien, būdams alkohola reibumā, Rojā notriecis gājēju, ir apcietināts, aģentūru LETA informēja VP Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.