Brīvdabas taka gar Rojas upi

Gar upi izveidota labiekārtota brīvdabas pastaigu, laivotāju un velobraucēju taka ar iespēju ceļotājiem ierīkot apmetni un atpūsties. 

Šeit ir iekārtotas telšu, ugunskuru vietas, labierīcības, galdi, soli, šūpoles un vingrošanas konstrukcijas, bet ziemas sezonā brīvdabas taka kalpo kā maršruts slēpotājiem. Takas posmā labiekārtotas 3 šāda veida apmetnes vietas un Žocenē un Rojā laivotāju ērtībām izveidotas laivu piestātnes. Brīvdabas takas ietvaros izveidoti trīs dažāda garuma maršruti: īsais maršruta aplis – 2 km garš, vidējais maršruta aplis – 7 km garš un lielais mašruta aplis 15 km garš.

Adrese: Roja, Rojas novads
Mājas lapa: http://www.roja.lv/lv
GPS koordinātes: 57.500369, 22.813530 (Rojas koordinātes)

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)