Vietējās ziņas

 • Zobu balināšana – kas par to būtu jāzina

  Zobu balināšanu mūsdienās izvēlas ļoti bieži, jo skaists smaids taču ir viena no labākajām rotām, tā ir daļa no veiksmīga vizuālā tēla un šarmantas personības. It īpaši būtiski tas ir tiem, kuri strādā ar cilvēkiem, atrodas uz skatuves vai kameru priekšā. Bet ikviens no mums jūtas daudz pārliecinātāks par sevi, ja spogulī pretī veras skaists, veselīgs un balts smaids.

 • Dalder.lv – jaunākās paaudzes sludinājumu portāls pieejams arī Talsu iedzīvotājiem!

  Katru gadu pieaug Latvijas iedzīvotāju skaits, kas iepērkas internetā. Aizvien aktuālāks kļūst jautājums par to, cik ērti vai vienkārši ir iepirkties sludinājumu portālos, kas vienmēr gozējušies populārāko portālu augstākajās vietās. Latvijas specifika rāda, ka cilvēki uzticas vienam konkrētam portāla zīmolam, kas nav devis nekādu ieguldījumu savā attīstībā, ir nefunkcionāls un dārgs, kā arī nekomunicē ar lietotājiem. Īpaši sarežģīti ir atrast sludinājumu iespējas Latvijas pilsētās un mazpilsētās, jo līdz šim nav piedāvātas filtra iespējas. Kā Talsu iedzīvotājam atrast sev vajadzīgu preci pilsētas robežās? 

 • 5 noderīgi padomi, kā stiprināt pāra attiecības

  Pāra attiecības vienmēr tiek uzsāktas ar lielām cerībām, sapņiem, rozā brillēm, plāniem par nākotni. Tomēr ar laiku, ar kopīgi pavadītiem gadiem, grūtībām, bērnu ienākšanu ģimenē, saprotams, ka vairs nav tā, kā bija sākumā. 

 • 17 pazīmes, kas liecina, ka Jūsu aknas nav veselas

  Foto: Shutterstock.com

  Aknu ciroze ir viena no bīstamākajām slimībām. Tā ir aknu slimību gala forma, kad aknu šūnas pakāpeniski iet bojā, nespējot pildīt savas funkcijas. Kā identificēt pazīmes, kas liecina par šī orgāna nepietiekamu darbību?

 • Vēlies doties baudīt spēli uz sporta bāru? Lūk, kas Tev jāzina!

  Kad apnicis skatīties sporta spēļu pārraides savās vai draugu mājās, ir laiks meklēt alternatīvas. Viens no mūsdienīgiem variantiem, kuru izmanto arvien vairāk cilvēku, ir sporta bāru apmeklēšana. Lai pieredze, dodoties uz šādu vietu, būtu patīkama, sporta bārs Optibet, vadoties pēc savas pieredzes klientu apkalpošanā, ir sagatavojis vairākas svarīgas lietas, kas Tev un Taviem draugiem būtu jāzina. 

 • Labākais dermatologs Talsos

  Vasara iet uz beigām, kā vienmēr paskrienot pārāk ātri, taču vēl nav par vēlu parūpēties par sevi, savu izskatu un iekšējo labsajūtu. Veselība mums katram noteikti ir pirmajā vietā, tāpēc nenāks par ļaunu pēc atvaļinājumu laika svelmainajā saulē sagatavoties jaunajam darba cēlienam, aizejot pie laba dermatologa.

 • Kā investēt naudu?

  Publicitātes foto

  Naudas ieguldīšana prasa ne tikai līdzekļus, bet arī zināšanas un prasmes, lai investētu naudu pareizajos projektos un ieguldījumi nepārvērstos zaudējumos. Katrs no investīciju veidiem atšķiras, tomēr ir arī vienojošie faktori, kas jāievēro jebkuru ieguldījumu gadījumā.

 • Korporatīvie pasākumi veiksmīgam uzņēmumam – kāpēc nepieciešami?

  Foto: Shutterstock.com

  Korporatīvie pasākumi ir būtiska uzņēmuma pastāvēšanas sastāvdaļa. Nav svarīgi, cik liels ir uzņēmums, jo saliedēts un uzticams kolektīvs ir nepieciešams ikvienā darbavietā. Vai zini, kāda ir korporatīvo pasākumu nozīme, kāpēc saliedēšanas jeb team building pasākumi ir svarīgi un kā veidot šādus pasākumus? Turpini lasīt rakstu un iepazīsties ar nozīmīgākajiem priekšnoteikumiem, kas jāievēro!

 • Kad īsti jāmaina auto amortizatori?

  Publicitātes foto

  Auto amortizatori ir viena no tām auto detaļām, kas īpaši cieš mūsu nekvalitatīvo ceļu un mainīgo laika apstākļu dēļ. Tāpēc vairums autovadītāju savam auto amortizatorus maina ar neapskaužamu regularitāti. 

 • Čuguna vai tērauda krāsniņa Jūsu mājas siltumam, kuru izvēlēties? 

  Foto: Pixabay.com

  Rudens un ziema ir gadalaiki, kuros visvairāk laika pavadām iekštelpās, tāpēc katram ir vēlēšanās, lai istabas, kurās uzturamies, ir patīkami siltas un omulīgas. Diemžēl daudzās mājās iztrūkst kvalitatīvas siltumapgādes iekārtas, tiek kurinātas vecas un laika zoba deformētas krāsnis, vai arī centrālapkures radiatori tikai uz pāris stundām dienā nodrošina siltumu daudzdzīvokļu mājās. Ja Jums vairs nav nekādas vēlēšanās cīnieties ar šīm problēmām un katru dienu domāt, kā uzturēt siltumu mājoklī, tad ir vērts iegādāties modernu un jaudīgu krāsniņu.