Vietējās ziņas

 • Ģimenes pulcējās muzejā, lai apdrukātu auduma maisiņu ar Kārļa Sūniņa tautiskajiem zīmējumiem

  18. februārī Talsu novada muzejā ģimenes kuplā skaitā pulcējās uz Kārļa Sūniņa audumu apdrukas darbnīcu.

 • Iznācis vēsturisks romāns par Livoniju

  2016. gada decembrī izdevniecībā "Latvijas Avīze" iznācis Talsu novada muzeja speciālista vēstures jautājumos – Guntara Tennes vēsturiskais romāns "Gredzens ar dārgakmeni".

 • Vienas lādes stāsts

  Iepriekšējā gada nogalē Talsu novada muzejs dāvinājumā saņēma nozīmīgu priekšmetu – pūra lādi. Kaut arī muzeja krājumā ir daudzas un dažādas lādes, kas iegūtas gandrīz visa muzeja pastāvēšanas laika posmā, tomēr šī ir īpaša, jo tās piederība nozīmīgām Talsu personām padara pilnīgāku priekšstatu par mūsu novada pagātni.

 • Jaunums Talsu novada muzeja keramikas krājumā

  Šī gada pašā sākumā Talsu novada muzeja keramikas krājumu papildināja nacionālā romantisma stilā darināts porcelāna parfimērijas komplekts – divas smaržu pudelītes un pūdernīca. 

 • Skolēniem iespēja piedalīties konkursā "Talsiem 100"

  Talsu novada muzejs, sadarbībā ar izglītības pārvaldi un vēstures skolotāju apvienību izveidojis konkursu skolēniem "Talsiem 100", kurā aicina piedalīties Talsu, Dundagas, Mērsragā un Rojas novadu skolēnus un skolotājus. 

 • "Talsu ūdens" uzsāks ūdens patēriņa skaitītāju pārbaudes

  Foto: Talsi24.lv

  SIA "Talsu ūdens" no 1.oktobra uzsāks ūdens patēriņa skaitītāju pārbaudes visā uzņēmuma darbības teritorijā – Talsos, Zvirgzdos un Paugurciemā Laidzes pagastā, Dižstendē un Mundigciemā Lībagu pagastā un Stendē. Pārbaudīti tiks uzņēmuma tiešie klienti, bet ne SIA "Adax 2", ne SIA "Talsu namsaimnieks" apsaimniekoto māju iedzīvotāji.

 • Jaunie Talsu novada talanti saņēmuši stipendijas

  Publicitātes foto

  Skolas solos atgriezušies ne tikai vispārizglītojošo skolu audzēkņi, bet ar saviem iemīļotajiem mūzikas instrumentiem, otām, molbertiem un basketbola bumbām atkal satikušies arī jaunie Talsu novada talanti.

 • Talsu pusē piestās ZAZ automobiļi

  Publicitātes foto

  Sestdien, 17.septembrī, paredzēts ZAZ kluba sezonas noslēguma pasākums, kā ietvaros Laucienes pagastā un Talsos ikvienam būs apskatāmas ZAZ automašīnas, pilsētas informācijas portālu Talsi24.lv informēja Talsu novada pašvaldības komunikāciju speciāliste Ivonna Vicinska.

 • Paziņos sakoptākās vietas Talsu novadā

  Foto: Stock.XCHNG

  Piektdien, 9.septembrī, Talsu tautas namā notiks pašvaldības organizētā konkursa "Talsu novada sakoptākais pagasts vai pilsēta 2016" noslēguma pasākums, aģentūra LETA uzzināja Talsu novada domē.

 • Latvijas Lauksaimniecības muzejā novērtē pieejamību

  Publicitātes foto

  Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons" izvērtējusi Latvijas Lauksaimniecības muzeja, Talsos, atbilstību pieejamības prasībām un atzinusi kā vienu no draudzīgākajiem vides objektiem, un iekļāvusi pieejamo vietu mobilajā aplikācijā "Mapeirons", pilsētas informācijas portālu Talsi24.lv informēja Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras sabiedrisko attiecību speciālists Jānis Mergups-Kutraitis.