Vietējās ziņas

 • Mobilie telefoni – kā izvēlēties piemērotāko?

  Foto: Xnet.lv

  Laiks, kad mobilie telefoni bija paredzēti zvanīšanai un īsziņu sūtīšanai, ir pagājis. Šobrīd mobilais telefons spēj pildīt virkni funkciju, kas mūsu ikdienu padara interesantāku un vienkāršāku. Taču – kā izvēlēties piemērotāko tālruni? Atbildi uz šo jautājumu atradīsi šajā rakstā.

 • Sporta klubs tiem, kuri rūpējas par savu izskatu un veselību

  Publicitātes foto

  Ja esi nolēmis savlaicīgi sākt gatavoties vasaras sezonai, tad sporta klubs "Veselības Fabrika" būs īstā vieta, kur to izdarīt. Sporta klubs saviem klientiem piedāvā sešu veidu nodarbības, kas piemērotas gan jebkura vecuma, gan dažādas fiziskās sagatavotības cilvēkiem. Katra nodarbība sevī iekļauj vairākus sporta un aerobikas treniņus. "Veselības Fabrika" mājaslapā vari iepazīties ar piedāvājumu gan lasot aprakstus, gan aplūkojot foto galerijas no nodarbībām.

 • Kā izvēlēties labu autoskolu?

  Publicitātes foto

  Ja esi nolēmis sākt mācības autoskolā un iegūt auto vadītāja apliecību, aktuāls ir jautājums, kā atrast labu autoskolu. Velti laiku un atrodi labu autoskolu, kas viesīs uzticību, jo nereti tieši tas ir izšķirīgais moments tajā, cik ilgi mācīsies un kārtosi eksāmenus. 

 • Vecā ledusskapja jeb sadzīves tehnikas izvešana par brīvu? Jā!

  Foto: Bigstock.com / Lopolo

  Nekas nav mūžīgs, it īpaši – elektroierīces un sadzīves tehnika. Taču, ja ar sadzīves atkritumiem tikt galā ir salīdzinoši vienkārši – tos atliek iemest atbilstošajā konteinerī –, ar sadzīves tehniku ir sarežģītāk, jo tā jānodod speciālos atkritumu šķirošanas punktos, turklāt sadzīves tehnika mēdz būt smaga un aizņemt daudz vietas. Ērtākais risinājums ir sadzīves tehnikas nodošana atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumam.

 • Atkritumu apsaimniekošana ietver dažādas darbības

  Publicitātes foto

  Lai gan dažkārt atkritumu apsaimniekošana mums šķiet pilnīgi pašsaprotama darbība, kurai ikdienā uzmanību nepievēršam, ir svarīgi izvēlēties savām vajadzībām piemērotu atkritumu apsaimniekotāju, kas sniedz konkrētajai situācijai piemērotu risinājumu.

 • Plāno kāzas? Kāpēc tomēr priekšroku dot kāzu aģentūrai vai kāzu rīkotājam

  Publicitātes foto

  Plānojot kāzas, cenšamies visu pierakstīt, lai nekas neaizmirstos, bet ne vienmēr mūsu idejas līdz kāzām spējam realizēt pašu spēkiem. Radoša un saprotoša komanda būs lielisks veids, kā ietaupīt laiku, rast jaunas idejas un sarīkot neaizmirstamas kāzas. Jaunajam pārim nebūs jāvelta laiks, pašiem meklējot piemērotas telpas, ēdināšanas pakalpojumu sniedzējus, dāvanas un visu pārējo  – laiku ietaupīs kāzu organizatori.

 • Septiņas floristikas kursu idejas Ziemassvētku rotājumiem

  Publicitātes foto

  Sniegotas koku galotnes, mandarīni veikalu plauktos un mierpilnas mūzikas parādīšanās radio liecina, ka  Ziemassvētki vairs nav aiz kalniem. Neatņemama šo svētku sastāvdaļa ir dažādi svētku rotājumi no floristikas materiāliem. Viens no veidiem ir iegādāties tos veikalos, taču daudz patīkamāk, ja rotājumus radīsi pats. 

 • OCTA polise – obligāta prasība ikvienam auto īpašniekam

  Publicitātes foto

  Ja Jums jau ir vai vēl tikai plānojat iegādāties savu auto, tad šobrīd Jums ir nepieciešams ne tikai saprast, kāds transportlīdzeklis būs vispiemērotākais, bet kā un kur izvēlēties tam OCTA polisi. Tomēr, pirms pieņemat gala lēmumu, svarīgi saprast, kas ir visatbilstošākais un izdevīgākais tieši Jums.

 • Daudzveidīgi tīkla produkti pāris klikšķu attālumā

  Publicitātes foto

  Teju ikviens cilvēks ikdienā pieslēdzas vairākiem datortīkliem ar mērķi pārraidīt un saņemt informāciju. Lai darbs internetā un lokālajā tīklā, piemēram, birojā, būtu nepārtraukts un efektīvs, jānodrošina stabils pieslēgums. Tam ir nepieciešami tīkla produkti: kabeļi, rūteri, adapteri un citas datorpreces. Tās ir pieejamas ne tikai datortehnikas salonos, bet arī interneta veikalos. Iepērkoties tiešsaistē, Tu ietaupīsi laiku un varēsi izvēlēties ērtāko pasūtījuma piegādes veidu.

 • Saņem patēriņa kredītu, ja pietrūkst biznesam

  Foto: Pixabay.com

  Tu vari sasniegt jaunu līmeni, izmantojot šāda aizdevuma palīdzību, jo neviens cits nezinās par to, ka radušās problēmas, tādēļ ne konkurenti, ne ģimene nesāks iejaukties. Viss noritēs pēc Tava prāta, tādēļ varēsi paveikt visu to labāko ļoti niecīgā laikā, turklāt prieks par to saglabāsies ļoti ilgi. Tas taču ir tieši tas, ko vēlies, vai ne?