Vietējās ziņas

 • 17 pazīmes, kas liecina, ka Jūsu aknas nav veselas

  Foto: Shutterstock.com

  Aknu ciroze ir viena no bīstamākajām slimībām. Tā ir aknu slimību gala forma, kad aknu šūnas pakāpeniski iet bojā, nespējot pildīt savas funkcijas. Kā identificēt pazīmes, kas liecina par šī orgāna nepietiekamu darbību?

 • Vēlies doties baudīt spēli uz sporta bāru? Lūk, kas Tev jāzina!

  Kad apnicis skatīties sporta spēļu pārraides savās vai draugu mājās, ir laiks meklēt alternatīvas. Viens no mūsdienīgiem variantiem, kuru izmanto arvien vairāk cilvēku, ir sporta bāru apmeklēšana. Lai pieredze, dodoties uz šādu vietu, būtu patīkama, sporta bārs Optibet, vadoties pēc savas pieredzes klientu apkalpošanā, ir sagatavojis vairākas svarīgas lietas, kas Tev un Taviem draugiem būtu jāzina. 

 • Labākais dermatologs Talsos

  Vasara iet uz beigām, kā vienmēr paskrienot pārāk ātri, taču vēl nav par vēlu parūpēties par sevi, savu izskatu un iekšējo labsajūtu. Veselība mums katram noteikti ir pirmajā vietā, tāpēc nenāks par ļaunu pēc atvaļinājumu laika svelmainajā saulē sagatavoties jaunajam darba cēlienam, aizejot pie laba dermatologa.

 • Kā investēt naudu?

  Publicitātes foto

  Naudas ieguldīšana prasa ne tikai līdzekļus, bet arī zināšanas un prasmes, lai investētu naudu pareizajos projektos un ieguldījumi nepārvērstos zaudējumos. Katrs no investīciju veidiem atšķiras, tomēr ir arī vienojošie faktori, kas jāievēro jebkuru ieguldījumu gadījumā.

 • Korporatīvie pasākumi veiksmīgam uzņēmumam – kāpēc nepieciešami?

  Foto: Shutterstock.com

  Korporatīvie pasākumi ir būtiska uzņēmuma pastāvēšanas sastāvdaļa. Nav svarīgi, cik liels ir uzņēmums, jo saliedēts un uzticams kolektīvs ir nepieciešams ikvienā darbavietā. Vai zini, kāda ir korporatīvo pasākumu nozīme, kāpēc saliedēšanas jeb team building pasākumi ir svarīgi un kā veidot šādus pasākumus? Turpini lasīt rakstu un iepazīsties ar nozīmīgākajiem priekšnoteikumiem, kas jāievēro!

 • Kad īsti jāmaina auto amortizatori?

  Publicitātes foto

  Auto amortizatori ir viena no tām auto detaļām, kas īpaši cieš mūsu nekvalitatīvo ceļu un mainīgo laika apstākļu dēļ. Tāpēc vairums autovadītāju savam auto amortizatorus maina ar neapskaužamu regularitāti. 

 • Čuguna vai tērauda krāsniņa Jūsu mājas siltumam, kuru izvēlēties? 

  Foto: Pixabay.com

  Rudens un ziema ir gadalaiki, kuros visvairāk laika pavadām iekštelpās, tāpēc katram ir vēlēšanās, lai istabas, kurās uzturamies, ir patīkami siltas un omulīgas. Diemžēl daudzās mājās iztrūkst kvalitatīvas siltumapgādes iekārtas, tiek kurinātas vecas un laika zoba deformētas krāsnis, vai arī centrālapkures radiatori tikai uz pāris stundām dienā nodrošina siltumu daudzdzīvokļu mājās. Ja Jums vairs nav nekādas vēlēšanās cīnieties ar šīm problēmām un katru dienu domāt, kā uzturēt siltumu mājoklī, tad ir vērts iegādāties modernu un jaudīgu krāsniņu. 

 • Kāpēc zelta gredzeni kalpo kā laulības apliecinājums?

  Foto: Pixabay / StockSnap

  Precētus cilvēkus itin viegli var atpazīt pēc zelta gredzena pirkstā. Bet kāpēc tieši šāds laulības apliecinājums? Lasi tālāk un uzzini par laulības gredzenu vēsturi un lomu, kādu tajā ieņem zelta gredzeni! 

 • E-apmācības ir inovatīvs veids, kā iziet ugunsdrošības instruktāžu

  Foto: FN-SERVISS.lv

  Statistika liecina, ka vairāk nekā puse 2016. gada ugunsgrēku radušies neuzmanīgas rīcības dēļ. Ugunsdrošības prasību ievērošana ir svarīga ne tikai privātajā, bet arī publiskajā sektorā. Lai to īstenotu, uzņēmumā strādājošajiem nepieciešamas atbilstošas apmācības. Tagad tās iespējams apgūt arī tiešsaistē! Kā e-apmācības var atvieglot ugunsdrošības instruktāžas apgūšanu uzņēmumā?

 • Naudas aizdevums negaidītiem tēriņiem

  Publicitātes foto

  Mēneša tēriņu plāns ir noderīgs ikvienam cilvēkam – tas palīdz veidot budžetu un izvairīties no liekiem pirkumiem. Taču gandrīz jebkurš kādreiz dzīvē ir saskaries ar negaidītu situāciju. Pēkšņa slimība, salūzis dators, nepieciešamība nekavējoties iegādāties medikamentus vai mācību materiālus – tas viss prasa papildu summas, kas ne vienmēr ir iekļautas ģimenes budžetā. Kad bankas kontā pietrūkst naudas neatliekamiem tēriņiem, viens no rīcības variantiem ir aizņemšanās. Ja nevēlies pakļaut riskam labas attiecības ar radiem un draugiem un gribi aizņemties diskrēti un droši, Tev var būt noderīgs naudas aizdevums. Šis nebanku kredītdevēju pakalpojums ir speciāli izstrādāts, lai palīdzētu aizņēmējiem tikt galā ar neparedzētiem dzīves apstākļiem.